Izglītība

Mārupes novada Sporta skola aicina darbā izglītības metodiķi

18.09.2023.

Mārupes novada Sporta skola

Mārupes novada Sporta skola aicina darbā

IZGLĪTĪBAS METODIĶI

Darba vietas adrese: Kantora iela 97, Mārupe, Mārupes novads

Pienākumi:

  • piedalīties izglītības procesa organizēšanā un nodrošināt izglītības procesa metodisko vadību;
  • Piedalīties sacensību organizēšanā;
  • monitorēt pedagoģisko darbinieku darba kvalitāti, metodisko darbu un reglamentējošo dokumentu izpildi;
  • nodrošināt metodiskos materiālus izglītības  programmu, mācību plānu un grafiku realizācijā;
  • apkopot audzēkņu startus sacensībās, uzrādītos rezultātus, to analīze, sekot programmas izpildei.

Prasības:

  • augstākā sporta pedagoģiskā izglītība;
  • prasme strādāt ar mūsdienu informācijas tehnoloģijām;
  • komunikācijas, sadarbības un organizatoriskās prasmes.

Piedāvājam:

  • pilnas slodzes darbu;
  • darba līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku ;
  • iespēju profesionāli pilnveidoties un augt mērķtiecīgā kolektīvā;
  • atalgojumu no 1360 eiro par slodzi;
  • sociālas garantijas un veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika.

Darba uzsākšanas laiks: vienojoties

Pieteikumu, CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas līdz 2023. gada 1. oktobrim sūtīt uz e-pasta adresi: sportaskola@marupe.lv ar norādi “Izglītības metodiķa vakance”.

Papildu informācija: 67687150

Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai personāla atlases norisi. Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Mārupes novada pašvaldība.

Adrese: Daugavas iela 29, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167, E-pasts: marupe@marupe.lv, informatīvais tālrunis: 67934695.