Tūrisms

Brīvdienas tuvojas! Aicinām izbaudīt Mārupi un piedalīties apkaimes spēlē "Mārupes līkločos"

10.07.2020.

Jūlijā Mārupes novads aicina iedzīvotājus un viesus piedalīties apkaimes spēlē "Mārupes līkločos", kas izveidota par godu Mārupes novada 95 gadu jubilejai. Lielas svinības ar 95 tortēm un vienu svecīti pagaidām izpaliek, taču piedāvājam nelielas pastaigas vai velo izbraucienus pa Mārupes novada ciemu ieliņām, iekļaujot arī tematiskus jautājumus un uzdevumus.

Kā pirmo piedāvājam iepazīt Mārupes ciemu un piedalīties spēlēs ""Mārupe mierīgajiem" un "Mārupe ņiprajiem". Tuvākajā nākotnē plānots izveidot spēles arī Tīraines, Vētras, Skultes un Jaunmārupes ciemos, tādēļ aicinām sekot līdzi informācijai www.marupe.lv/turisms.

Kā piedalīties spēlē?

1. Lejuplādē telefonā bezmaksas aplikāciju "Actionbound" Google Play vai App Store

2. Dodies uz starta vietu - Konrāda skvērā pie stenda ar velomaršrutu

3. Ar aplikācijas palīdzību, noskanē QR kodu tai spēlei, kuru vēlies izspēlēt. Spēles "Mārupe līkločos mierīgajiem" laikā, dalībnieks dodas apmēram 7km distancē, spēles "Mārupe līkločos ņiprajiem" distances garums ir aptuveni 12km.

4. Pirms dodies ceļā, pārliecinies, ka telefons ir labi uzlādēts, jo ekrānam ir jābūt aktīvam visu laiku.

5. Pārliecinies, ka telefonam ir iespējoti mobilie dati un GPS

6. Ērti apavi un piemērots apģērbs būs vislabākie sabiedrotie

Spēles kodi būs aktīvi no 1. līdz 31.jūlijam. Visi spēlētāji, kas būs izstaigājuši kādu no spēles "Mārupe līkločos" maršrutiem, piedalīsies pārsteiguma balviņu izlozē, kuras būs sarūpējusi Mārupes novada dome. Lai piedalītos balvu izlozē, dalībniekam ir jāpiekrīt publicēt rezultātu!

spele