Tūrisms

Apkaimes spēle "Jaunmārupes līkločos" ir klāt!

21.07.2020.

Vasara turpinās, un, kā solīts, mums ir jauna apkaimes spēle. No 21.jūlija aicinām pastaigā vai nelielā velo izbraucienā pa Jaunmārupes ciemu, lai piedalītos apkaimes spēlē "Jaunmārupes līkločos"!

Apkaimes spēlē vari piedalīties jebkurā sev ērtā laikā. Spēles starta kods būs izvietots pie vides objekta ""Četrlapiņu āboliņš" Jaunmārupē pie Švarcenieku muižas.

Jūlijā un augustā Mārupes novads aicina iedzīvotājus un viesus piedalīties apkaimes spēlē "Jaunmārupes līkločos", kas izveidota par godu Mārupes novada 95 gadu jubilejai, un, turpina jau iesāktās spēles pa Mārupes ciemu.

Līdz vasaras beigām plānots sagatavot apkaimes spēles arī par citiem Mārupes novada ciemiem, tādēļ aicinām sekot līdzi informācijai www.marupe.lv/turisms

Spēles kods būs aktīvs no 21.jūlija līdz 31.augustam. Visi spēlētāji, kas būs spēlē "Jaunmārupes līkločos", piedalīsies pārsteiguma balviņu izlozē, kuras būs sarūpējusi Mārupes novada dome. Lai piedalītos balvu izlozē, dalībniekam ir jāpiekrīt publicēt rezultātu!

Atgādinām, ka līdz 31.jūlijam vēl var paspēt piedalīties arī apkaimes spēlēs "Mārupes līkločos ņiprajiem" un "Mārupes līkločos mierīgajiem".

jaunmarupes liklocos