Sports

Mārupieši atved medaļas no Latvijas Skolu ziemas Olimpiskā festivāla Ērgļos

05.03.2019.

No 1. līdz 2.martā Ērgļos norisinājās Latvijas Skolu ziemas Olimpiskais festivāls, kas pulcēja 1262 skolēnus no 139 skolām. Latvijas skolu jauniešu cīnījās par godalgām 14 sporta veidos un lielajā skolu stafetē vairākās vecuma grupās.

Ziemas festivālā medaļas ieguva 77 skolas, tajā skaitā arī Mārupes vidusskolas audzēkņi.

Mārupes vidusskolu pārstāvēja 16 skolēnu komanda, piedaloties hokejā, slidošanā, kalnu slēpošanā un frīstailā. Mārupes vidusskolas hokeja komanda, kuras sastāvā spēlēja Verners Krastiņš, Jānis Grigaļūns, Patriks Silvestrs Klemka, Linards Lipskis, Pēteris Purmalis, Reinis Virsnītis un Kristiāns Klezbergs, pārliecinoši uzvarot visās spēlēs un neielaižot nevienus vārtus, ieguva 1. vietu. Liels paldies hokeja kluba “Baltie Vilki” prezidentei Sigitai Klezbergai par komandas saliedēšanu un motivēšanu augstiem rezultātiem un galvenajam trenerim Rodrigo Laviņam!

Trešo vietu slidošanas sacensībās ieguva Klaudija Šmalca, savukārt kopā ar skolas biedriem Annu Birznieci, Robertu Rodrigo Jansonu un Gustavu Lazdiņu izdevās izcīnīt trešo vietu 4x111 metru stafetē.

Kopvērtējumā triumfēja Siguldas Valsts ģimnāzija, otrajā vietā Jelgavas 4. vidusskola un trešajā vietā – Madonas Valsts ģimnāzija.

medalas_zmasfest.jpg

marupes_VDSK.jpg

Foto:  Latvijas Sporta federāciju padome