Sports

Aicinām darbā pludmales volejbola treneri Mārupes novada Sporta skolā

26.10.2023.

Mārupes novada Sporta skola aicina darbā
SPORTA TRENERI PLUDMALES VOLEJBOLĀ

Darba vietas adrese: Kantora iela 97, Mārupe, Mārupes novads

Pienākumi:

  • īstenot interešu izglītības programmas atbilstoši sporta skolas programmām un mācību-treniņu metodikai;
  • plānot un nodrošināt mācību-treniņu procesu;
  • sagatavot un iesniegt skolas administrācijai mācību grupas programmu, treniņu darba plānojumu, sacensību kalendāro plānu, atskaites par startu sacensībās, sacensību un nometņu tāmes u.c. nepieciešamo dokumentāciju;
  • plānot, organizēt un uzskaitīt nodarbības un sacensības, atbilstoši apstiprinātajam nodarbību sarakstam un sacensību kalendāram;
  • nodrošināt audzēkņu vecumam un fiziskajai attīstībai atbilstošu slodzi;
  • nodrošināt izglītojamo piedalīšanos obligātās veselības pārbaudēs reizi gadā un medicīniskās kontroles pasākumos;
  • piedalīties braucienu uz sacensībām, sporta un veselību veicinošu nometņu organizēšanā, dažādu aktivitāšu u.c. organizēšanā;
  • atbilstoši savai kompetencei sadarbībā ar pedagoģiskajiem darbiniekiem, izglītības iestādes atbalsta personālu analizēt katra izglītojamā mācīšanās, veselības un adaptācijas problēmas un noteikt izmantojamās metodes to risināšanai;
  • veikt citus amata pienākumiem atbilstošus pienākumus pēc sporta skolas vadības norādījuma.

Prasības:

  • augstākā sporta pedagoģiskā izglītība vai kvalifikācija atbilstoši Izglītības likumam un Ministru kabineta noteikumiem par prasībām pedagogu nepieciešamajai izglītībai un profesionālajai kvalifikācijai;
  • prasme strādāt ar mūsdienu informācijas tehnoloģijām;
  • komunikācijas, sadarbības un organizatoriskās prasmes;
  • spēja pieņemt lēmumus savas kompetences ietvaros;
  • psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra;
  • valsts valodas prasmes augstākajā līmenī.

Piedāvājam:

  • nepilnas slodzes darbu;
  • darba līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku;
  • iespēju profesionāli pilnveidoties un augt mērķtiecīgā kolektīvā;
  • atalgojumu atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi”;
  • bruto alga no 1120 eiro (par vienu likmi);
  • sociālas garantijas un veselības apdrošināšana pēc pārbaudes laika.

Darba uzsākšanas laiks: vienojoties

Pieteikumu, CV, motivācijas vēstuli un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas līdz 2023. gada 9.novembrim sūtīt uz e-pastu: sportaskola@marupe.lv ar norādi “Sporta trenera vakance”.

Papildu informācija: 67687150

Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai personāla atlases norisi. Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Mārupes novada pašvaldība.

Adrese: Daugavas iela 29, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167, E-pasts: marupe@marupe.lv, informatīvais tālrunis: 67934695