Sports

Aicina darbā dežūrējošo apkopēju Babītes Sporta kompleksā (divas vakances)

30.01.2024.

Aicinām darbā Babītes Sporta kompleksā

DEŽURĒJOŠO APKOPĒJU

pilnas slodzes darbam uz nenoteiktu laiku

Pienākumi:

  • kvalitatīvi veikt ikdienas un ģenerālo uzkopšanu dažādās sporta kompleksa telpās - peldbaseinu telpas, pirtis, ģērbtuves, koplietošanas telpas, sporta zāles;
  • ievērot un precīzi izpildīt uzkopšanas noteikumus un instrukcijas.

Prasības:

  • vidējā vai pamata izglītība;
  • spēja veikt darbu ar paaugstinātu fizisko slodzi;
  • latviešu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī;
  • vēlama iepriekšēja pieredze saimniecisku jautājumu risināšanā;
  • vēlme rūpēties par tīru vidi.

Piedāvājam:

  • darba samaksu 5,24 eiro stundā, vidējā mēnešalga 875 eiro (pirms nodokļu nomaksas);
  • atvaļinājuma pabalstu un citus bonusus saskaņā ar darba koplīgumu;
  • veselības apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika beigām.

Darba laiks: 7:00 – 20:30, summētā darba laika organizācija (saskaņā ar dežūru grafiku).

Darba uzsākšanas laiks: nekavējoties

Darba vietas adrese: Jūrmalas iela 17, Piņķi, Babītes pagasts, Mārupes novads.

Pieteikuma vēstuli un dzīves gaitas aprakstu (CV) iesniegt klātienē Babītes Sporta kompleksā vai sūtīt uz e-pastu: elina.taluma@marupe.lv,

tālrunis uzziņām:  29646497 vai 67914389.

Pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi.

Personas datu apstrādes pārzinis ir Mārupes novada pašvaldība, kontaktinformācija: Daugavas iela 29, Mārupe,

Mārupes novads, LV-2167, e-pasta adrese: marupe@marupe.lv

pilnas slodzes darbam uz noteiktu laiku

Pienākumi:

Prasības:

Piedāvājam: darba samaksu 5,24 eiro stundā, vidējā mēnešalga 875 eiro (pirms nodokļu nomaksas), veselības apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika beigām.

Pieteikuma vēstuli un dzīves gaitas aprakstu (CV) iesniegt klātienē Babītes sporta kompleksā vai sūtīt uz e-pastu: elina.taluma@marupe.lv,  tālrunis uzziņām  29646497 vai 67914389.