Izglītība

Jaunmārupes pamatskolā skolēni ražo slaimus

13.05.2019.

No 9. līdz 10.maijam Jūrmalā biedrība “Junior Achievement Latvia” (JA Latvia) organizē praktiskās uzņēmējdarbības izglītības programmas “Skolēnu mācību uzņēmumi” valsts mēroga fināla pasākumu “Jauno uzņēmēju diena 2019”.
Valsts mēroga finālā piedalīsies 30 fināla kārtā iekļuvušie skolēnu mācību uzņēmumi no visas Latvijas un pasākuma laikā žūrija izvērtēs un noteiks labākos mācību uzņēmumus 2018./2019.mācību gadā., un lepojamies, ka Mārupes novadu šajā finālā pārstāvēs Jaunmārupes pamatskolas skolēnu mācību uzņēmums "Friends_slimeshop marupe", kas ražo slaimus - elastīgu pastu roku muskulatūras vingrināšanai. Uzņēmumā darbojas 4.d klases audzēknes Kristiāna Krišāne, Elizabete Selīna Bērziņa un 5.a klases audzēkne Annija Grigorjeva. 
Pasākums notiks Jūrmalā, un tā ir lieliska iespēja pilsētu un novadu izglītības iestāžu vadībai un skolotājiem klātienē iepazīt skolēnu mācību uzņēmumu darbības pieredzi, redzēt labākos paraugus, kā arī tikties ar skolotājiem - konsultantiem, kuri pavadīs fināla dalībnieku komandas Jūrmalā.
Jauniešu uzņēmējdarbības prasmju apgūšanas tēma šobrīd ir aktuāla, un šajā dienā varēs novērtēt,  skolēnu mācību uzņēmumu kā uzņēmējspēju attīstošas mācību metodes jauniešiem reālu rezultātu.

k