Izglītība

Dienas centrs Skulte nosvinējis piecu gadu jubileju

06.09.2019.

30. augustā dzimšanas dienu svinēja Mārupes novada Dienas centrs “Skulte”, kas tika atklāts un savu darbību uzsāka 2014. gada 29. augustā ar mērķi sniegt  psihosociālo atbalstu, speciālistu konsultācijas, sociālo prasmju un iemaņu attīstību, izglītošanas un brīvā laika pavadīšanas iespēju Mārupes novada iedzīvotājiem, kā arī nodrošināt sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības saņemšanu Skultes iedzīvotājiem tuvāk dzīvesvietai.

Piecu gadu laikā centrs kļuvis par vietu, kur draudzīgā un atbalstošā vidē ikviens var saņemt palīdzību dažādās dzīves situācijās, atklāt sevī jaunus talantus, prasmes, saturīgi pavadīt brīvo laiku vai vienkārši atpūsties.

Atzīmējot apaļo jubileju, Dienas centrā un tā teritorijā notika jautri un radoši pasākumi, kuros ar patiesu prieku un entuziasmu piedalījās Skultes iedzīvotāji un viesi.

d

d

d

d

Klātesošos priecēja radošās darbnīcas, kurās varēja apgleznot saskaldītas malkas pagales, izgatavot mīkstās rotaļlietas, veidot gleznas ar pirkstiņkrāsām un zīmogiem. Bērni bija sajūsmā par lēkāšanu uz piepūšamās atrakcijas un par interesantajām spēlēm kopā ar jautro sunīti Pifu.

Lielu jautrību radīja sejiņu apgleznošana ar sejas apgleznošanas krāsām, ko ļoti uzmanīgi un ar lielu pacietību veica Mārupes Jauniešu domes pārstāvji.

Visas dienas garumā ikvienam bija iespēja aplūkot Skultes mākslinieces Grjozas Stafikas gleznas, skatīt fotogrāfiju retrospekciju par notikumiem, pasākumiem - vienkārši par visu, kas saistīts ar centru un, protams, baudīt gardus cienastus.

Vairāk foto no pasākuma skatīt galerijā