Izglītība

Biedrība „Pierīgas partnerība” aicina uz bezmaksas apmācībām „Projektu vadība iesācējiem”

07.08.2020.

Aicinām NVO biedrus, kas vēlas apgūt projektu vadību pieteikties Projektu vadības apmācību ciklā, kas sadalīts 4 nodarbībās. Katra apmācību nodarbība ilgs 3 stundas, kā laikā būs vienlīdz teorētiskas mācības un praktiskas darbošanās. Apmācības notiks katru trešdienu, no 2. septembra līdz 23. septembrim no plkst. 17.30 – 20.30. Norises vieta: Mazcenas bibliotēka, Mazcenu aleja 33, 3.stāvs, Jaunmārupe.

Vai vēlies uzzināt, kas slēpjas aiz atslēgas vārdiem „projektu vadība”? Kā identificēt projekta ideju? Kādi var būt projekti un kā attiecīgi tos vadīt? Ar ko sākt, lai izstrādātu ideju un veidotu savu projektu? Kā noteikt riskus un ar ko rēķināties? Tad atbildes uz visiem šiem jautājumiem gūsi Projektu vadības apmācībās.

Apmācības vadīs pasniedzēja ar 20 gadu pieredzi projektu izstrādē un vadībā un finanšu piesaistē Latvijā un ārpus Latvijas - Inese Šubēvica. Inese ir strādājusi ar dažādu jomu NVO, jo īpaši ar jauniešiem un dažādām Latvijas pašvaldībām, kā arī veidojusi sadarbības ar dažādu nozaru uzņēmējiem. Līdz šim ir īstenoti infrastruktūras, kā arī kapacitātes stiprināšanas projekti Latvijā, sadarbojoties arī ar partneriem un finansētājiem no citām valstīm.

Katrā nodarbībā uzzināsi padziļinātāk par projektu vadību un to veidojošiem elementiem:

 2. septembris, 1. nodarbības temati:

- Projekta idejas identificēšana

- Projekta mērķa grupas analīze

- Projekta mērķis

9. septembris, 2. nodarbības temati:

- Projekta laika grafiks un uzdevumi

- Nepieciešamie resursi

- Risku analīze

16. septembris, 3. nodarbības temati:

- Projekta izvērtēšana

- Projekta budžets

- Projekta nepieciešamības pamatojums

23. septembris, 4. nodarbības temati:

- Projekta dokumentācija

- Finanšu piesaistes pamatprincipi un iespējas

__________________________________________________________________________________

Negaidi, bet piesakies, jo vietu skaits ir ierobežots!

Lai pieteiktos, aizpildi anketu līdz 20. augustam: ej.uz/projektuvadiba_jaunmarupe

Dalībnieki tiks apstiprināti 21.augustā.

Ja lūko pēc darba galda, kur realizēt tālāk apmācību laikā gūtās prasmes – seko līdzi biedrības „Pierīgas partnerība” jaunumiem par koprades telpu „Dzīvoklis”.

pp

Meistarklases organizē biedrība „Pierīgas partnerība” un tās paredzētas Olaines, Mārupes un Babītes NVO pārstāvjiem, kā arī ikvienam interesentam, kas vēlas apgūt teoriju un iemācīties praktiskus piemērus par piedāvātajām tēmām.

Projektu „NVO atbalsta stiprināšana Babītes, Mārupes un Olaines novados” atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no valsts budžeta līdzekļiem.