Izglītība

Aicinām jauniešus līdz 28. septembrim iesniegt savas uzņēmējdarbības idejas

14.09.2023.

Aicinām jauniešus līdz 28. septembrim iesniegt savas uzņēmējdarbības idejas, aizpildot anketu un iesūtot mazu video par savu ideju. Labākās komandas, kas pabeigs programmu "Tava ideja, Tavs bizness!", saņems balvas 500 EUR vērtībā no uzņēmumiem. 

Jauniešu organizācija "The Raccoons" sadarbībā ar Rīgas plānošanas reģionu ir izsludinājuši jaunu pieteikumu Uzņēmejdarbības mentoringa programmā 10.-11. klašu skolēniem un profesionālo pamata un vidējo izglītības iestāžu 1.-2. kursa audzēkņiem. 

Programmas ietvaros jaunieši attīstīs drosmi savas uzņēmējdarbības idejas realizēšanai, zināšanas un prasmes caur profesionālu pasniedzēju, mentoru, uzņēmēju sniegtajām tiešsaistes nodarbībām, iepazīsies ar nozares pārstāvjiem, veidos kontaktus un tiks praksē uz sev interesējošiem uzņēmumiem. 

Šis ir otrais cēliens (kopā plānoti 3), kurā tiks likts uzsvars uz praktiskāku Programmas saturu – kā veidot mājas lapu, kā reģistrēt savu uzņēmumu, kā to prezentēt un tamlīdzīgi. 

Plašāka informācija par pašu programmu un pieteikšanos: www.tavaideja.lv/

Labāko ideju autori, kuri programmas noslēgumā prezentēs padarīto, saņems dāvanas no iesaistītajiem uzņēmumiem un organizācijām. Tiešsaistes mācības notiks latviešu valodā un ir bezmaksas.

Rīgas plānošanas reģiona konkurss