Izglītība

Aicina vecākus pieteikt bērnus HUP nometnei

14.05.2019.

Hup nometņu programma tiek veidota, pamatojoties uz konkrēto vecumposmu (6-12 gadi) īpatnībām un interesēm. Nometnes tiek organizētas ainaviski skaistā vietā, brīvā dabā, ar iespēju bērniem pavadīt laiku svaigā gaisā.

 

Programmas pamatā ir veselīga dzīvesveida principi, atbildīga attieksme pret apkārtējo vidi, dabas saudzēšana un bērniem draudzīgas, izglītojošas nodarbības.

Veselīga dzīvesveida principi tiek iekļauti kulinārijas meistarklasē, katru dienu gatavojot sev pašiem launagu. Ēdienkarte veidota konsultējoties ar profesionāliem pavāriem, kā arī veģetārā dzīvesveida entuziastiem. Katra diena tiks sākta ar rīta rosmi un dienas laikā paredzētas vairākas aktīvas sporta spēles un rotaļas. Veselīgs dzīvesveids sevī ietver arī cilvēka garīgo pasauli un iekšējās sajūtas, tādēļ bērniem būs pieejama informācija, kā rast prieku arī mazās lietās, kas ikdienā ir tepat blakus un kā sevi motivēt pozitīvam noskaņojumam.

Dabas saudzēšana mums ir ļoti svarīga, tā dēļ nometnes programmā paredzēti izglītojoši un piedzīvojumiem bagāti pārgājieni tuvējā apkārtnē, kuru laikā mācīsimies kā izdzīvot dabā, kā rūpēties par apkārtējo vidi un kā savu ikdienu veidot dabai draudzīgu.

 

Ņemot vērā mūsdienu steidzīgo ikdienu, slodzi ar kādu bērni saskaras skolā, kā arī to, ka daudziem bērniem galvenā interese ir par notiekošo dažādos ekrānos, mēs nometnes programmā iekļaujam nodarbības un aktivitātes, kas ir saistošas tieši šajā vecumā. Lai bērni gūtu patiesu prieku un ar aizrautību spētu iesaistīties nodarbēs. Īpašu uzmanību pievēršam grupas saliedēšanas aktivitātēm, lai nometnes nedēļā katrs bērns justos pieņemts un mācītos pieņemt arī citus, pat, ja tie ir atšķirīgi no viņa paša.

g