PII "Lienīte" aicina darbā māsu bērnu aprūpē

04.03.2024.

Pirmsskolas izglītības iestāde "Lienīte" (Mārupe, Amatas iela 2)

aicina darbā uz nenoteiktu laiku  MĀSU BĒRNU APRŪPĒ

 (profesijas kods 2221 47, uz nenoteiktu laiku, 1 slodze – 40 h nedēļā)

Darba pienākumi:

  • sniegt pirmo medicīnisko palīdzību bērniem un personālam;
  • kopā ar administrāciju organizēt un nodrošināt kompleksos pasākumus bērnu dzīvības un drošības aizsardzībai;
  • kārtot normatīvajos aktos noteikto izglītojamo un darbinieku medicīnisko dokumentāciju;
  • kontrolēt higiēnas prasību ievērošanu iestādes telpās un teritorijā;
  • atbildēt par epidemioloģisko pasākumu ievērošanu;
  • uzraudzīt un kontrolēt ēdināšanas pakalpojuma kvalitāti;
  • popularizēt bērnu, viņu vecāku un personāla vidū veselīgu dzīvesveidu, iesaistoties iestādes mācību un audzināšanas procesā;
  • konsultēt vecākus bērnu veselības nostiprināšanas jautājumos;
  • citi pienākumi atbilstoši amata aprakstam.

 Prasības pretendentiem:

  • MK noteikumos noteiktā medicīniskā izglītība, reģistrācija Ārstniecības personu (māsu) reģistrā;
  • prasme plānot un organizēt savu darbu;
  • psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra;
  • valsts valodas prasme augstākajā līmenī;
  • prasme strādāt ar biroja tehniku un informāciju tehnoloģijām;
  • vēlama pieredze darbā pirmsskolā.

Piedāvājam:

  • darba algu  1380 eiro mēnesī pirms nodokļu nomaksas;
  • veselības apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika;
  • sociālās garantijas – atvaļinājuma pabalstu 50% apmērā līdz 10 papildatvaļinājuma dienām u.c.

Pieteikuma vēstuli un dzīves gājumu ( CV )  sūtīt uz e-pasta adresi piilienite@marupe.lv, tālruņa numurs uzziņai 26554922