15. jūnijā notiks izglītojošs pasākums Mārupes novada ģimenēm

14.06.2024.

Vai tev un taviem skolas vecuma bērniem līdz šim ir izdevies ideāli organizēt ikdienas dzīves ritma, skolas gaitu un mācību apguves kārtību?  Vai zini, kas ir “pašvadīta mācīšanās”, kā bērnos raisīt pašmotivāciju pilnveidot savas spējas, kā piepildīt mērķus, attīstīt laika plānošanas iemaņas?

Ja vēlies to saprast un apgūt, tad aicinām uz pirmo Mārupes novada ģimeņu saietu  15. jūnijā Švarcenieku muižā un tās apkārtnē (Jaunmārupē, Mazcenu alejā 4).   Pasākumā kvalificēti pedagogi sniegs izglītojošu informāciju, lai vecāki varētu gan sev, gan bērnam palīdzēt izveidot algoritmu, kas  palīdzētu sakārtot savu iekšējo un ārējo vidi, un risināt dažādas dzīves situācijas, tālāk - jauniegūtās prasmes varēs turpināt uzturēt un nostiprināt atbalsta grupā “Pašvadīta mācīšanās –  kopā gudrāk, labāk!”

Vienlaikus darbosies burtu, lietišķās mākslas, kustību un zinātnes studijas, kurās bērni mācīsies izprast un reāli pielietot pašvadītas mācīšanās metodes, un kopā ar Zinātnes skolu Laboratorium piedzīvos izrādi ar īstiem eksperimentiem! 

Nāc ar savu ģimeni, aicini līdzi domubiedrus!

Projekts "Kopā gudrāk, labāk!" ir ieguvis Mārupes novada pašvaldības līdzfinansējumu projektā “Mārupe-mūsu mājas 2024”.

Afiša

Afiša 15.06. Jaunmārupes apkaimes svētki

Projekta “Kopā gudrāk, labāk!” autore Janeta Sprūža