Sabiedrība

Mārupes novada uzņēmējus aicinām pieteikties projektā  “Skolēnu vasaras nodarbinātība 2023”

17.03.2023.

Mārupes novada pašvaldība (turpmāk - Pašvaldība) aicina novada uzņēmējus iesaistīties skolēnu vasaras nodarbinātības projektā “Skolēnu vasaras nodarbinātība 2023”, lai dotu skolēniem iespēju iegūt darba pieredzi un nepieciešamās iemaņas, uzsākot savas gaitas darba tirgū.

Nodarbinātība

Projektā Pašvaldība segs minimālās darba algas valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas daļu. Lai saņemtu minimālās darba algas atmaksu, uzņēmumam ir jāiesniedz pieteikums Nodarbinātības valsts aģentūrā, kas paredz atbalstu darba algas daļas atmaksai jauniešiem, sākot no 15 gadu vecuma. 

Piesaki sava uzņēmuma vakanci/-es līdz 24. martam, aizpildot nelielu anketu šeit.

Nodarbinātības projektā varēs pieteikties skolēni vecumā no 13 līdz 20 gadiem, kas deklarēti Mārupes novadā un mācās kādā no novada izglītības iestādēm, kā arī tie, kuri nav deklarēti Mārupes novadā, bet apgūst izglītības programmu kādā no novada izglītības iestādēm. 

Informējam, ka darba tiesiskās attiecības ar skolēniem tiks slēgtas uz četrām nedēļām vasaras periodā – jūnijā, jūlijā, augustā.

Jauniešu pieteikšanās vakancēm notiks centralizēti, iesniedzot pieteikumus Pašvaldībā.  Pieteikšanās jauniešiem tiks izsludināta pēc uzņēmumu vakanču izsludināšanas - orientējoši marta beigās. 

 

Kontaktinformācija

Linda Ostrovska, uzņēmējdarbības speciāliste (linda.ostrovska@marupe.lv, 29330721)

Einārs Deribo, vecākais jaunatnes lietu speciālists (einars.deribo@marupe.lv, 29854280)