Mārupes novadā notikušas aizraujošas veloorientēšanās sacensības

13.09.2017.
ESF

 

Svētdien, 10.septembrī, vairāk kā 220 mazi un lieli velobraucēji piedalījās aizraujošās velo – foto orientēšanās sacensībās Mārupes novadā. Sacensībās bija iespēja startēt dažādās vecuma grupās, kurās viskuplāko dalībnieku pulku veidoja tieši ģimeņu komandas. Piedzīvojumā pa Mārupes novadu devās 47 ģimeņu, 19 pieaugušo un 2 veterānu komandas. Apsveicam laimīgos uzvarētājus un pateicamies dalībniekiem par izturību, azartu un aizrautību.

velo1

Sacensību sākumā katrai komandai starta brīdī tika piešķirta karte ar kontrolpunktiem un uzdevumu lapa, kurā attēloti foto objekti. Komandām brīvā secībā bija jādod kartē atzīmēto kontrolpunktu un pēc bildēm uzdevumu lapā jāatrod objekts un jāatrod atbilde uz jautājumu par šo objektu. Uzvarēja komandas, kas savāca lielāko kontrolpunktu vērtībā īsākā laikā.

Velo

Ģimeņu grupā 1. vietu ar 112 punktiem ieguvusi komanda “Bruklene”, 2.vietu izcīnījusi komanda “Drengeri”, godpilnajā trešā vietā atstājot “Stiprie”. Visām trīs komandām bijis vienāds punktu skaits, izšķirošs bija finišēšanas laiks.

velo

Pieaugušo grupā 1.vietu ar 125 punktiem izcīnījusi komanda “Upīts un Rainis”, 2.vietu – komanda “Lūši bērzu birzī”, 3.vietu – “Eu, kas te jādara?”. Otrās un trešās vietas ieguvēji ieguvuši 111 punktus un kopvērtējuma rezultātā izšķirošs bija finiša laiks.

Veterānu grupā 1.vietu ar 74 punktiem ieguvusi komanda “Abi labi”, aiz sevis otrajā vietā atstājot komandu “Tikai veči” ar kopvērtējumā iegūto 64 punktu skaitu.

medalas

Visu komandu sacensību rezultāti pieejami šeit.

Pateicamies Baltās Bites Darbnīcai par fantastiskajām koka medaļām uzvarētājiem!

Pasākuma mērķis bija uzlabot Mārupes novada iedzīvotāju fizisko veselību, mainīt iedzīvotāju paradumus par labu aktīvam dzīvesveidam, sekmēt Mārupes novada iedzīvotāju sportiskos sasniegumus, veicināt Mārupes novada bērnu un jauniešu kvalitatīvu brīvā laika pavadīšanu, kā arī sniegt iespēju aizraujošā veidā apskatīt interesantus objektus.

Pasākums tiek organizētas projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Mārupes novadā” (Nr. 9.2.4.2/16/I/032) ietvaros. Projekta aktivitāte: Fizisko aktivitāšu jautājumu popularizēšana Mārupē – orientēšanās pasākums visām vecuma grupām. Pasākumu finansē Eiropas Sociālais fonds un valsts.