BEZMAKSAS SEMINĀRI VECĀKIEM PAR PIRMĀS PALĪDZĪBAS SNIEGŠANU MAZUĻIEM UN BĒRNIEM

06.09.2018.

Mārupes novada dome sadarbībā ar biedrību “Mārupes Nākotnei”, turpinot ģimeņu atbalsta projekta “Būt līdzās!” īstenošanu, aicina vecākus, vecvecākus, auklītes, audzinātājas un citus interesentus bez maksas apmeklēt seminārus par pirmās palīdzības sniegšanu bērnam un zīdainim.

Seminārā tiks apskatītas tādas tēmas kā rīcība negadījuma vietā, atdzīvināšanas pasākumi bērnam un zīdainim, aizrīšanās, rīcība dažādu traumu gadījumā, rīcība akūtu saslimšanu gadījumā u.c. Seminārā tiks apgūtas teorētiskās un praktiskās zināšanas, kā palīdzēt bērnam līdz ierodas mediķi. Semināru vadīs sertificēts pirmās palīdzības apmācības pasniedzējs Edgars Sīmanis.

vizualis_pirma_palidziba_labots_2.png

Semināru norises datums, laiks un vieta: š.g. 18.septembris un 3.oktobris no plkst. 17.30 līdz 20.30 Jaunmārupes sabiedriskās ēkas 3.stāva zālē (Mazcenu aleja 33/3, Jaunmārupe).

Pieteikties semināram var, aizpildot elektronisko reģistrācijas anketu šeit vai sūtot sms ar vārdu, uzvārdu un vēlamo semināra datumu semināra kontaktpersonai Elīnai Jansonei (biedrība “Mārupes Nākotnei”) pa tālruni 20641245.

Iesakām pieteikšanos neatlikt uz vēlāku laiku, jo vietu skaits ir ierobežots.

Pasākums tiek īstenots ar Valsts reģionālās attīstības aģentūras finansiālo atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

 

Priecāsimies Jūs redzēt seminārā!