Izglītība

Skultes sākumskola aicina darbā pirmsskolas izglītības skolotāju

18.09.2023.

Mārupes novada Skultes sākumskola uz nenoteiktu laiku aicina darbā PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJU (pilna slodze)

Darba pienākumi:

  • plānot, organizēt un vadīt pedagoģisko darbu grupā atbilstoši pirmsskolas izglītības programmas mērķiem un uzdevumiem;
  • veidot uz attīstību vērstu pozitīvu sadarbības vidi;
  • pilnveidot savu profesionālo kompetenci u.c. pienākumi atbilstoši pirmsskolas skolotāja amata aprakstam.

Prasības pretendentiem:

  • augstākā pedagoģiskā izglītība un pirmsskolas skolotāja kvalifikācija, var būt pedagoģijas students;
  • labas sadarbības prasmes darbā ar bērniem, vecākiem un kolēģiem;
  • augsta atbildības sajūta;
  • Valsts valodas prasmes augstākajā līmenī.

Piedāvājam:

  • iespēju pilnveidot profesionālo pieredzi;
  • normālo nedēļas darba laiku – 40 stundas nedēļā;
  • atalgojumu par likmi 1400 eiro pirms nodokļu nomaksas, sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika);
  • darba vietu – Skultes ielā 25, Skultē, Mārupes novadā.

CV lūdzam sūtīt uz e-pasta adresi: skultes.sakumskola@marupe.lv, tālr. nr. 67915276

Satiksme no Rīgas - 43. autobuss līdz pieturai Skulte

Mārupes novada pašvaldība informē, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi.
Personas datu apstrādes pārzinis ir Mārupes novada pašvaldība, kontaktinformācija: Daugavas iela 29, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167, e-pasta adrese: marupe@marupe.lv