“FILTER Velokauss 2015” sacensībās uzvar mārupietis Rihards Bartuševics

06.05.2015.

Pirmajā “Filter Velokausa” posmā Salaspilī uzvaru izcīnījis mārupietis Rihards Bartuševics. Kopumā sacensībās uz starta izgāja 147 dalībnieki, kas ir jauns sacensību rekords.

Sacensībās dalībniekiem tika dota iespēja sacensties 15 km individuālajā braucienā uz laiku – braucēji startēja vienatnē ik pēc 30 sekundēm. Sacensību laikā nemitīgi mainījās labākā laika īpašnieka pozīcijas, veidojot intrigu līdz pat pašam pēdējam finišējušam dalībniekam.

Rihards Bartuševičs

Par uzvarētāju absolūtajā vērtējumā kļuva viens no labākajiem individuālā brauciena speciālistiem Latvijā – mārupietis Rihards Bartuševics (Sportlife Cycling Team). Otrajā vietā, atpaliekot par 21 sekundi, ierindojās Aleksandrs Rubļevskis, trešajā pozīcijā Valters Čakšs (abi Rietumu-Delfin).

Sievietēm, uzrādot labāko laiku, uzvaru izcīnīja Endija Rutule (AMG). Komandu vērtējumā pēc pirmā posma vadībā “Rietumu-Delfin” komandas braucēji.

Nākamais seriāla posms norisināsies 28.maijā, Garkalnē. Šoreiz paredzēta 20km distance - pāru brauciens - braucēji startē pāros ik pēc 30 sekundēm. Ja nav partnera, ir atļauts startēt arī individuāli.