Daugavas ielā uzsākti būvdarbi

16.04.2018.

SIA "Ceļu būvniecības sabiedrība "Igate"" informē, ka no 2018.gada 10.aprīļa tiks sākti būvdarbi uz Valsts reģionālā autoceļa P132 "Rīga - Mārupe (Jaunmārupe)", posmā no 1,80.kilometra līdz 4,14.kilometram saistībā ar autoceļa pārbūves projektu. Jau šonedēļ tur sāksies vecā seguma frēzēšana un vienā posmā satiksmi regulēs ar luksoforiem.
Saskaņā ar VAS "Latvijas Valsts ceļi" līgumu, šā posma pārbūve varētu ilgt aptuveni līdz septembra pirmajai pusei. Projekta gaitā paredzēts visā autoceļa posmā izbūvēt lietus ūdens savākšanas kanalizācijas tīklus, nomainīt Mārupītes caurteku "Dn-1905/1410mm", izbūvēt jaunu LED apgaismojuma tīklu visā trases posmā.
Autoceļa ielas zonā tiks izbūvētas ielu apmales, kas izceltas virs braucamās daļas, un abpus ielai tiks izbūvētas ietves ar bruģakmens segumu.
Šajā autoceļa posmā paredzēts izbūvēt četrus jaunus luksoforus, savukārt Daugavas ielas un Mārupītes gatves krustojumā ir paredzēts izveidot apli.
Būvdarbu beigu posmā tiks uzstādītas jaunas ceļa zīmes un uz brauktuves uzklāti horizontālie apzīmējumi.

Būvdarbu līgumcena ir 4,76 miljoni eiro (ar PVN), finansējums nāk no valsts budžeta.

SIA "Ceļu būvniecības sabiedrība "Igate"" atvainojas par sagādātajām neērtībām un aicina autovadītājus uztvert ar izpratni neizbēgamus satiksmes ierobežojumus!

Aicinām ievērot ceļa zīmes un citus satiksmi regulējošus apzīmējumus! 

Satiksmes organizācijas shēmas

Shēma Nr.1

Shēma Nr.2

Shēma Nr.3

Shēma Nr.4

Sakarā ar autoceļa P132 Rīga–Jaunmārupe rekonstrukcijas darbiem no 2018. gada 16. aprīļa uz nenoteiktu laiku iespējama sabiedriskā transporta kavēšanās reģionālajā maršrutā Nr.5433 Rīga–Jaunmārupe un Nr.5435 Rīga–Mārupe. Ceļa remontdarbi plānoti posmā no 1,80. kilometra līdz 4,14. kilometram, un, ņemot vērā, ka pieturvieta Mārupes novada dome atrodas ceļa remontdarbu zonā, tā uz laiku varētu tikt pārvietota.

Jautājumu gadījumā aicinām iedzīvotājus sazināties ar AS Rīgas Taksometru parks, zvanot pa tālruni 66119933 vai rakstot uz e-pasta adresi rtp@rtp.lv.