Aicinām piedalīties projekta "Tūrisms Kopā" pieredzes apmaiņas braucienos

16.05.2019.

Projekta „Tūrisms kopā” ietvaros no aprīļa līdz septembrim tiek organizēti pavisam seši bezmaksas pieredzes apmaiņas braucieni tūrisma jomas profesionāļiem – tūrisma pakalpojumu sniedzējiem, gidiem un tūrisma speciālistiem.

Katrs no braucieniem tiek organizēts kādā no novadiem, kurā tiek īstenots 2018.gadā uzsāktais projekts „Tūrisms kopā”, kas paredz sadarbību dažādās mārketinga aktivitātēs sešu Pierīgas novadu starpā – Ķekavas, Mārupes, Olaines, Babītes, Ozolnieku un Jelgavas. Braucienu laikā būs iespēja iepazīties ar vietējiem tūrisma uzņēmējiem, klātienē apmeklēt interesantākās novada apskates vietas un dalīties pieredzes apmaiņā ar kaimiņu novadu tūrisma jomas pārstāvjiem.

Pirmais brauciens jau noticis š.g. 25.aprīlī Olaines novadā.

foto

Nākamie plānoti šādā secībā:

  • 22.maijs - Ozolnieku novads
  • 20.jūnijs - Mārupes novads
  • 18.jūlijs - Ķekavas novads
  • Augusts (datums tikt precizēts) - Babītes novads
  • Septembris (datums tiks precizēts) - Jelgavas novads.

Braucienos no katra sadarbības novada tiek dota iespēja piedalīties 5 dalībniekiem, tūrisma jomas profesionāļiem. Pieteikšanās notiek pakāpeniski sākot ar pirmajiem diviem braucieniem – Olaines un Ozolnieku novados. Lai pieteiktos braucienam, jāaizpilda reģistrēšanās anketa: ej.uz/PieredzesApmaina un jāsaņem apstiprinājums par dalību braucienā uz anketā norādīto e-pastu. Dalība ir bez maksas un tajā ir iekļauti transporta pakalpojumi no attiecīgā pieredzes apmaiņas brauciena sākumpunkta, ieejas maksas apskates objektos, pusdienas un grupas vadītāja/gida pakalpojumi.
Vairāk informācijas par braucieniem un pieteikšanos, rakstot uz e-pastu turismskopa@pierigaspartneriba.lv, zvanot 28644888 vai sekojot līdzi jaunumiem Facebook.com/pieriga.travel.

Projektu „Tūrisms kopā” (17-00-A019.332-000005) īsteno biedrība „Pierīgas partnerība” kopā ar biedrību „Lauku partnerība „Lielupe””, biedrība „Partnerība Daugavkrasts” un Babītes, Mārupes, Olaines, Ķekavas, Ozolnieku un Jelgavas novadu pašvaldības Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākumā “Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros.
Plakats Tūrisms kopā braucieni