Sports

Noslēdzies starptautiskais basketbola turnīrs "Marupe Cup 2016"

23.05.2016.

No 20.-22.maijam Mārupē notika viens no lielākajiem bērnu – jauniešu basketbola turnīriem Latvijā “Marupe Cup ‘ 2016”, kas norisinājās visās Mārupes novada sporta bāzēs, kā arī Turības sporta kompleksā.  Pasākumu organizēja Mārupes Sporta centrs.

Starptautiskajā turnīrā piedalījās 32 komandas no Latvijas, Lietuvas, Krievijas un Baltkrievijas. Komandas startēja 3 vecuma grupās: U12 grupā 10 komandas, U11 grupā 12 komandas, U10 grupā 10 komandas.

Balvas nodrošināja Mārupes novada Dome, “SPORTLAND” un TK “ Spice”.

Marupe cup

U12 vecuma grupas rezultāti:

  • 1.vieta – BJBS Rīga/Jugla
  • 2.vieta – Cēsu BJSS
  • 3.vieta – Kedainiai SC

Shooting Contest uzvarētājs: Jēkabs Vārna (Mārupes SC)
All Star Fives: Tournament MVP:

U11 vecuma grupas rezultāti:

  • 1.vieta – Gargždu SM
  • 2.vieta – Mārupes SC
  • 3.vieta – Mažeikiai SM

Shooting Contest uzvarētājs: Ričards Survillo (Mārupes SC)
All Star Fives: Tournament MVP:

U10 vecuma grupas rezultāti:

  • 1.vieta – BJBS Rīga/DSN
  • 2.vieta – Mārupes SC
  • 3.vieta – BJBS Rīga/Rīdzene

Shooting Contest uzvarētājs: Arminas Mačionis (Vilnius Rykliai)
All Star Fives: Tournament MVP:

Mārupes Sporta centra vadītāja Silvija Bartuševiča ir gandarīta par pasākuma norisi un saka lielu paldies visiem turnīra organizēšanā iesaistītajiem . "Vēlos pateikties visiem sporta centra darbiniekiem, bet jo īpaši Mārupes sporta centra pasākumu organizētājam Matīsam Vārnam par ieguldīto darbu, organizējot šāda līmeņa un apjoma turnīru. Paldies arī saimniekam Arnim Vilcānam par tehnisko nodrošinājumu un administratorēm par atsaucību un rūpīgi uzkoptajām telpām. Paldies pasākuma sponsoriem no “SPORTLAND” un Andrim Siliņam par balvām metienu konkursa un MVP nominācijas ieguvējiem! Paldies TK "Spice" par balvām All Star Five nominācijā! Paldies BA "Turība" un Jānim Vecrinkam personīgi par sporta kompleksa nodrošināšanu. Paldies SIA "Nīke-E" par garšīgo ēdināšanu. Paldies Kristīnei Aseriņai par fantastiskajām fotogrāfijām! Paldies tiesnešiem un sekretārēm par kvalitatīvo spēļu tiesāšanu un rezultātu apkopošanu! Paldies Mārupes Sc mikroautobusa vadītājam Jevgēnijam Savickim par turnīra dalībnieku savlaicīgu loģistiku! Un visbeidzot paldies spēlētāju vecākiem un faniem par nerimstošo atbalstu un pozitīvajām emocijām!"

"Marupe Cup '2016" turnīra rezultāti skatāmi šeit

Turnīra foto skatāmas saitēs: turnīrs1  un  turnīrs2

Tiekamies nākamajās basketbola aktivitātēs Mārupē!

marupe cup1