Sports

Mārupieši Lietuvas čempioni motokrosā

20.08.2015.

Aizvadītajās brīvdienās Lietuvas pilsētā Paņevežā noslēdzās atklātais Lietuvas Čempionāts motokrosā, kurš norisinājās 4. posmos, sportistiem startējot astoņos braucienos. Auto moto klubu „Bieriņi” sacensībās pārstāvēja mārupieši Edvards Bidzāns un Anna Stecjuka.

Četru posmu kopvērtējumā Edvards Bidzāns, sacenšoties ar sportistiem no Lietuvas, Latvijas, Krievijas un Baltkrievijas,  izcīnīja 1. vietu MX 65 cc klasē (bērni 9-12 gadiem). Šis čempiona tituls Edvardam ir pirmais viņa sportista karjerā.

Sacensībās uzvarēja un par Lietuvas Čempioni MX Dāmu klasē kļuva 14 gadīgā Anna Stecjuka. Arī  viņai šis ir pirmais Čempiones tituls .

Abiem Bieriņu sportistiem cīņa par uzvaru vēl atlikuši četri starti Latvijas Čempionātā. Novēlēsim abiem diviem veiksmīgus startus sezonas noslēgumā!