Sports

Mārupes SC futbolisti U10 grupā izcīna 2.vietu Rīgas pilsētas 2021.gada jaunatnes čempionātā!

30.09.2021.

⚽️ Rīgas pilsētas 2021.gada jaunatnes čempionāts - otrā vieta! 🏆🥈


☘️ Mārupes Sporta centra 2011. g. komanda (U-10) un viņu treneris Jānis Vilkaušs pirmo gadu piedalījās Rīgas pilsētas futbola čempionātā, kur komandas spēlē 8x8 formātā. 
📍Spēles tika aizvadītas visas vasaras garumā un septembra beigās tika noskaidroti uzvarētāji. Pēdējās spēles bija izšķiroši svarīgas vietu sadalījumam kopvērtējuma tabulā  📈 
Kopumā Mārupes komanda sacentās ar deviņām elites komandām un čempionāta spēles tika aizvadītas augstā līmenī. Puikas rādīja ļoti labu sniegumu visās spēlēs un spēja uzvarēt pat tādas komandas, kuras līdz šim nebija izdevies pārspēt. 🎯


Neviltots prieks un lepnums par jaunajiem talantiem, kuri ieklausās trenera uzdevumos un spēj tos izpildīt. Lielais cīņas spars un degsme laukumā nodrošināja šos lieliskos rezultātus. Jāuzteic tas, ka komandā ir izveidojies draudzīgs kolektīvs, kurā viens otru motivē virzīties uz priekšu. 
🔝Liels prieks arī par otrās komandas sniegumu, kuri spēlē meistarības grupā un turpina pilnveidoties, lai vēlāk jau pievienotos pirmajam sastāvam. 


🥁Liels paldies vecākiem par sniegto atbalstu, jo ir gatavi pat upurēt ballītes futbolam!!! 👍🥳
 🏟 Paldies Mārupes novads visiem tiem, kuri mūs sadzirdēja un izveidoja trīs kvalitatīvus stadionus Mārupē, lai varam vadīt treniņus stadionos visu gadu - tam ir acīmredzami rezultāti! 


 ☘️ Paldies arī  Mārupes sporta centrs vadītājai un visam treneru korpusam, jo kopā mēs esam liels spēks!☘️⚽️
📷 foto grafika: Paldies, Gleb Revkov ! 👍😃

#Futbolsiedvesmo #MārupesSCfutbols #Lepojamies 

http://fta.lv/jaunatne/2021/?language=1&menu=2&league=u10

 

futbols