Sabiedrība

Seminārs par pašvaldības konkursu “Mammu bizness Mārupē” jau šonedēļ

10.08.2020.

Mārupes novada dome drīzumā izsludinās jaunu konkursu “Mammu bizness Mārupē”. Konkursa ietvaros sievietes, kuras audzina bērnu kopīgā dzīvesvietā vecumā līdz 8 gadiem (ieskaitot), varēs pieteikties pašvaldības līdzfinansējumam esošā biznesa attīstīšanai vai jauna uzņēmuma darbības uzsākšanai.

Lai palīdzētu jaunajām uzņēmējām labāk sagatavoties dalībai konkursā, aicinām uz semināru, kas notiks šī.g. 12.augustā, plkst. 16.00, Mārupes Kultūras namā, Daugavas ielā 29, Mārupē, Mārupes novadā.

Reģistrācija semināram, aizpildot elektronisko formu šeit.

konkurss

Konkursa mērķis ir motivēt sievietes - māmiņas saskatīt sevī uzņēmējas potenciālu un uzsākt komercdarbību, sekmēt jaunu produktu un pakalpojumu veidošanu, kā arī sekmēt jauno māmiņu sociālo iekļaušanu, sevis pilnveidošanu, atvieglojot un veicinot veiksmīgāku atgriešanos darba tirgū.

Konkursam varēs pieteikties sieviete, kura audzina bērnu kopīgā dzīvesvietā vecumā līdz 8 gadiem (ieskaitot) un plāno uzsākt uzņēmējdarbību vai šo sieviešu dibinātie uzņēmumi, kuri reģistrēti pirms ne vairāk kā 24 mēnešiem. Konkursa finansējumu varēs izmantot esošā biznesa attīstīšanai vai jauna uzņēmuma darbības uzsākšanai.

Kopējais konkursa ietvaros pieejamais līdzfinansējums ir 12 000,00 EUR (divpadsmit tūkstoši euro, 00 centi), maksimālais viena projekta realizācijai pieejamais līdzfinansējums ir 3000,00 EUR (trīs tūkstoši euro, 00 centi).

Konkurss norisināsies divās atlases kārtās, izvērtējot pieteikumu atbilstību konkursa nolikumam un kritērijiem, kā arī tiks vērtētas pretendentu prezentācijas un atbildes uz žūrijas komisijas jautājumiem.

Konkursa pieteikumu pieņemšana sāksies 1.septembrī un tā noslēgsies 30.septembrī. Iesniegtos projektus vērtēs žūrijas komisija, kuras sastāvā būs uzņēmējdarbības profesionāļi un pašvaldību pārstāvji.

Konkursa nolikums 

1.pielikums - Pieteikuma veidlapa

2.pielikums - Naudas plūsmas pārskats

5.pielikums - Atskaite par naudas izlietojumu

7.pielikums - Saimnieciskās darbības pārskats

Plašāka informācija, rakstot uz e-pasta adresi: jolanta.kursisa@marupe.lv  vai zvanot uz tālruņa numuru 67149856 vai mob. 29330721.