Sabiedrība

Iznācis jaunais “Mārupes Vēstis” oktobra numurs

11.10.2019.

Iznācis Mārupes novada pašvaldības informatīvā izdevuma „Mārupes Vēstis” oktobra numurs.  Nākamais gaidāms novembrī.

„Mārupes Vēstis” oktobra numurs

Šajā numurā lasi šīs un citas aktualitātes:

  • Sveikti labākie un skolēnu mīlētākie novada pedagogi
  • Aicina izvirzīt kandidātus apbalvojumam par sasniegumiem sportā
  • Aicina pieteikt novadniekus goda raksta piešķiršanai
  • Apstiprināta Mārupes novada pašvaldības izglītības attīstības stratēģija
  • Stājušies spēkā saistošie noteikumi par pabalstiem daudzbērnu ģimenēm
  • Pašvaldība aicina pieteikties līdzfinansējumam centralizētās kanalizācijas pieslēgšanai
  • Apstiprināti Mārupes novada teritorijas plānojuma 2014.-2026.gadam grozījumi
  • Aicina pieteikties Zelta kāzu jubilārus

Gaidāmie pasākumi:

Aicina apmeklēt “Mārupes novada Uzņēmēju dienas 2019” pasākumus un seminārus, kas norisināsies Mārupes novadā laika periodā no 2019.gada 14. līdz 18.oktobrim. Nedēļas ietvaros interesentiem būs iespēja smelties zināšanas, apmeklējot dažādus bezmaksas seminārus, gūt iedvesmu un mācīties no citu pieredzes.

14.oktobrī no plkst. 8.00 līdz 16.00 “Biznesa vēstniecībā” notiks biedrības “Pierīgas Partnerība” organizēts seminārs - darbnīca “Bizness + Sociālais mērķis = Sociālā uzņēmējdarbība”.

14.oktobrī plkst.19.00 aicinām uz pasākumu “VakarĒŠANA ar ANDRI RŪMĪTI” Biznesa Vēstniecībā. Jūs aizraus stāsti par ģimenes restorānu ”Hercogs” tīklu izveidi un darbošanās ar  kulināru papildinājumu.

15.oktobrī Biznesa Vēstniecībā no plkst. 16.00 līdz 18.00 biedrība “Mārupes uzņēmēji” aicina uzņēmējus uz pasākumu “Kontaktu pēcpusdiena”, kur tiks piedāvāta iespēja iepazīstināt ar sava uzņēmuma pakalpojumiem, precēm un dibināt kontaktus pie kafijas.

16.oktobrī no plkst. 10.00 līdz 16.00 Mārupes Kultūras namā interesenti tiek aicināti uz pasākumu “Iepazīsti un izmēģini meistara arodu”, kur pulcēsies mājražotāji, amatnieki un mākslinieki un dalīsies ar sava amata prasmēm. Paralēli pasākumam tiek organizēts tirdziņš, kur būs iespējams iegādāties meistaru darināto produkciju.

16.oktobrī no plkst. 17.00 līdz 19.00 Biznesa Vēstniecībā biedrība "Mārupes uzņēmēji" organizē lekciju par digitālo mārketingu “Par 2 h zinošāks”.

17.oktobrī no plkst. 19.00 līdz 21.00 Biznesa Vēstniecība aicina uz [NE]Veiksmes stāstu vakaru #2 un SMART GAMES lietišķajām biznesa spēlēm.

Plašāk par plānotajiem pasākumiem un pieteikšanos: ej.uz/uznemejudienas2019