RANDIŅKONCERTS - vakara viesi Rūta Dūduma – Ķirse un Jānis Ķirsis

Mārupes Kultūras nams

Sākot ar jūniju Mārupes Kultūras nams saviem skatītājiem piedāvās īpaši sagatavotu “Randiņkoncertu” ciklu, kura ietvaros četrus vakarus klātesošie maģiskā gaisotnē varēs baudīt Latvijā labi zināmu un iemīļotu mākslinieku pāru muzikālas performances. Vakaru bagātinās sirsnīgas sarunas par dzīvi, mīlestību, radošo darbību un, protams, mūziku.

Kad pēdējo reizi bijāt randiņā ar savu dzīvesbiedru, draudzeni, draugu vai sirdsāķīti?  Pirms diviem mēnešiem vai trīsdesmit gadiem? Šī būs lieliska iespēja būt kopā un baudīt…

18.jūnijā plkst.19.00 vakara viesi būs mūziķu pāris Rūta Dūduma – Ķirse un Jānis Ķirsis, lai vakars tiktu izdziedāts ar džeza un skaistajām latviešu balādēm, izbaudot mīlestības vārdus caur mūziku.

ruta_janis

Rūta Dūduma – Ķirse un Jānis Ķirsis

Pieteikšanās un biļešu rezervācija pa tālruni 67149864. Biļetes cena 10 EUR / par personu.

Pasteidzies, vietu skaits ierobežots!

Tie, kuri nepaspēs iegādāties biļetes un baudīt koncertus klātienē, būs iespēja skatīties TIEŠRAIDES Mārupes novada Facebook lapā un YouTube kanālā.

Ņemot vērā valstiski pieņemtos pulcēšanās ierobežojumus, pasākuma dalībnieku skaits ir ierobežots. Līdz 9.jūnijam noteiktais pasākuma dalībnieku skaits ir 25 personas. Sekojam līdzi aktuālajai informācijai, mainoties valstiski pieņemtajiem ierobežojumiem, pasākumā uzņemto personu skaits var tikt mainīts.

Pasākuma laikā tiks filmēts un fotografēts. Materiāls var tikt izmantots pašvaldības publicitātes nolūkā.