21. decembrī | Ģimenes izrāde "Viens pats mājās Ziemassvētkos"

Babītes Kultūrizglītības centrā (Piņķos, Jūrmalas ielā 14A)

21. decembrī plkst. 19.00 Ģimenes izrāde "Viens pats mājās Ziemassvētkos"
Babītes Kultūrizglītības centrā (Piņķos, Jūrmalas ielā 14A)
Latvijas teātru aktieri, iedvesmojoties no visiem zināmās filmas, izveidojuši jaunu, mūsdienīgu un multimediālu izrādi "Viens pats mājās Ziemassvētkos", kur notikumi risināsies tepat Latvijā -  radot neatkārtojamu Ziemassvētku sajūtu.
Biļetes 12.00, 15.00, 18.00, 20.00 EUR Biļešu Paradīze kasēs un www.bilesuparadize.lv.

Viens pats mājās

Filma "Viens pats mājās" allaž bijusi viena no populārākajām Ziemassvētku filmām un tās skatīšanās svētku laikā daudzās mājās kļuvusi par labu tradīciju. Tālab Latvijas teātru aktieri, iedvesmojoties no šīs filmas, izveidojuši jaunu, mūsdienīgu un multimediālu izrādi "Viens pats mājās Ziemassvētkos", kuras darbība risināsies tepat Latvijā.

Izrāde vēsta par Matīsu, kurš kopā ar saviem šķirtajiem vecākiem apmeklē Ziemas saulgriežu pasākumu Etnogrāfiskajā Brīvdabas muzejā. Pasākumam beidzoties, Matīsa mamma domā, ka dēls paliks pie tēva, savukārt tētis ir pārliecināts, ka Matīss ir pie mammas. Tā nu Matīss paliek viens ieslēgts spokainajā muzejā. Tiesa, līdz brīdim, kad top skaidrs, ka muzejā viņš gluži nav viens, jo turpat paslēpušies divi par ķekatniekiem pārģērbušies noziedznieki, kuri iekārojuši prāvo naudas summu, kas tikko ziedota muzejam. Matīss pret ļaundariem uzsāk cīņu, kuras iznākumā viņus sagūsta, lai laimīgi sagaidītu ierodamies savus vecākus un muzeja darbiniekus. 

Lomās:

  • Matīss – Krišs Grāvelis,
  • Mētra, kārtīgā Matīsa mamma – Inga Misāne-Grasberga,
  • Muntis, turīgais Matīsa tētis – Gatis Gāga,
  • Krampis, gudrākais no diviem ne visai gudrajiem bandītiem – Varis Klausītājs,
  • Lauznis, otrs gudrākais no diviem ne visai gudrajiem bandītiem – Jānis Jarāns,
  • Visvaldis, viedais muzeja saimnieks – Frīdis.