No 24. aprīļa līdz 9. maijam Lielās ielas un Kārļa Ulmaņa gatves lēngaitas joslas krustojumā tiks veikti remontdarbi

23.04.2024.

Vēlamies informēt, ka no 24. aprīļa līdz 6. maijam remontdarbu dēļ tiks slēgta iebraukšana Lielajā ielā no Kārļa Ulmaņa gatves, un satiksme tiks novirzīta uz Upesgrīvas un Daibes ielu.

No 24. līdz 28. aprīlim Lielās ielas un Kārļa Ulmaņa gatves lēngaitas joslas krustojums tiks frēzēts un frēzētais materiāls tiks atstāts krustojumā, nodrošinot satiksmes plūsmu pa šķembām (skatīt satiksmes organizācijas shēmu nr. 20, 2. posms).

No 29. aprīļa līdz 6. maijam paredzēts būvdarbu 3. un 1. posms (skatīt satiksmes organizācijas shēmu Nr. 20, 3. un 1. posms), savukārt 7. maijā tiks veikta šķembu virskārtas un asfalta apakškārtas būvniecība, tāpēc būs slēgta iebraukšana un izbraukšana no Lielās ielas (skatīt satiksmes organizācijas shēmu Nr. 21). Šos darbus plānots paveikt vienas dienas laikā, lai pēc iespējas mazāk apgrūtinātu ceļu satiksmes dalībniekus

Lūdzam iedzīvotājus būt saprotošiem, kā arī pārvietoties un novietot automašīnas atbilstoši uzstādītajiem satiksmes organizācijas tehniskajiem līdzekļiem.

SATIKSMES ORGANIZĀCIJAS SHĒMA NR. 20

SATIKSMES ORGANIZĀCIJAS SHĒMA NR. 21