Labiekārtotas telpas jauniešu centrā Piņķos

17.04.2024.

Otrdien, 16. aprīlī, jauniešu centrā Piņķos bija īpašs notikums - tika atklāta labiekārtotā jauniešu telpu virtuve. 

Pasākumā piedalījās gan tuvējās apkārtnes jaunieši, gan arī Mārupes novada pašvaldības izpilddirektora vietniece attīstības un vides jautājumos un Attīstības un plānošanas pārvaldes vadītāja Ilze Krēmere, Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes vadītāja Liene Šmite, Mārupes novada pašvaldības domes deputāti Ilze Bērziņa un Jānis Kazaks, kā arī biedrības "Pierīgas partnerība" pārstāve Maija Babre. 
Pēc oficiālās sveikšanas jaunieši cienājās ar kūkām un paštaisītiem smūtijiem, kas tika pagatavoti jaunajā blenderī.
Pēc lieliski pavadīta laika aktīvie jaunieši ir darbošanās spara pilni un gatavi organizēt, piedalīties pasākumos un aktīvi līdzdarboties Mārupes novada pašvaldības iestāžu rīkotajās aktivitātēs. 

 

LEADER projekta "Piņķu jauniešu telpu labiekārtošana un aprīkojuma iegāde" Nr. 23-04-AL04-A019.2201-000006" īstenošanas rezultātā ar biedrības "Pierīgas partnerība" atbalstu ir labiekārtotas Piņķos, Centra ielā 3, esošās jauniešu telpas atbilstoši jauniešu vajadzībām, tādā veidā veicinot jauniešu iniciatīvu un iesaisti, dodot iespēju visiem Mārupes novada jauniešiem līdzvērtīgas iespējas dažādot sabiedriskās aktivitātes.

Projekta ietvaros tika labiekārtotas brīvi pieejamas jauniešu telpas, ierīkojot virtuvi un iegādājoties projektoru.

Projekts tika īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014. - 2020. gadam pasākumā „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumu. Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanu administrē Lauku atbalsta dienests.

Jaunieši Piņķos 1Jaunieši Piņķos 2Jaunieši Piņķos 3
Jaunieši Piņķos 4Jauniešu virtuves blenderis

 

logo josla