Bezmaksas vebinārs mazajiem uzņēmējiem: Sociālā tīkla Instagram darbnīca

08.05.2020.

Projekta "Mārupe-mūsu mājas 2020" ietvaros biedrība “Biznesa Vēstniecība” sadarbībā ar Mārupes novada domi aicina pieteikties bezmaksas vebināram.

Lai arī Biznesa Vēstniecības telpas varētu uzņemt pat 100 personas klātienē, tomēr arī šo vebinātu organizēsim attālināti tiešsaistes formātā - 19. maijā plkst. 13.00 un 2h garumā būs iespēja gūt atbildes uz jautājumiem – kā sociālais tīkls Instagram pielietojams sava mazā biznesa popularizēšanai.

insta

Instagram ir viens no populārākajiem sociālajiem tīkliem pasaulē. Tā lietotāju skaits nu jau ir pārsniedzis miljardu, no kuriem 500 miljoni ik dienu skatās Instagram Stories un 200 miljoni katru dienu apskata vismaz vienu Instagram biznesa profilu. Instagram sniedz unikālas izaugsmes iespējas ikvienam uzņēmumam, taču vienlaikus arī pastāvīgi augošu konkurenci un mainīgu algoritmu, kas apgrūtina biznesa profilu izaugsmi.

Vebināru vadīs Katrīne Zane Geidmane, digitālā mārketinga konsultante ar plašu starptautisku pieredzi. Katrīne Zane veido digitālā mārketinga stratēģijas un kampaņas maziem uzņēmumiem visā pasaulē, kā arī sadarbojas ar digitālā mārketinga aģentūru ‘We Are All Connected’ Lielbritānijā.

Mērķauditorija: mazie un mikrouzņēmēji, dzīvesstila uzņēmēji

Dalība bezmaksas, vietu skaits ierobežots, pieteikšanās obligāta mājaslapā: https://www.biznesavestnieciba.com/BVpasakumi/Instagram-vebinars

Pasākumu finansē Mārupes pašvaldība.

mmm