Aicinām darbā sociālo darbinieku darbam ar ģimenēm un bērniem

29.02.2024.

Mārupes novada Sociālais dienests uz nenoteiktu laiku aicina darbā

SOCIĀLO DARBINIEKU DARBAM AR ĢIMENĒM UN BĒRNIEM

Amata pienākumi:

  • veikt sociālo darbu ar ģimenēm ar bērniem, kurās netiek nodrošināta bērna attīstībai labvēlīga vide, tai skaitā emocionālās vajadzības, kā arī netiek apmierinātas bērna pamatvajadzības un bērnam pastāv risks zaudēt savas bioloģiskās ģimenes aprūpi, kā arī krīzes situācijā nonākušām ģimenēm;
  • identificēt ģimenes ar bērniem sociālās problēmas un izvērtēt sociālo situāciju. Lemt par nepieciešamo intervenci, lai palīdzētu ģimenei ar bērniem risināt radušās grūtības un motivēt pārmaiņām;
  • vadīt sociālā gadījuma risināšanas gaitu, nepieciešamības gadījumā veidot speciālistu komandu, nodrošinot tās vadību un funkcionēšanu;
  • sociālās palīdzības sniegšana ģimenēm ar bērniem.

Prasības pretendentiem:

  • otrā līmeņa profesionālā augstākā vai akadēmiskā izglītība sociālā darba jomā;
  • sociālā darba pieredze, zināšanas un pieredze darbā ar ģimenēm un bērniem;
  • prasmes darbā ar MS Office programmām un biroja tehniku, priekšroka pretendentiem ar pieredzi programmā SOPA, DocLogic;
  • teicamas valsts valodas zināšanas. Citu svešvalodu zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību;
  • prasme plānot un organizēt savu darbu;
  • labas komunikācijas spējas, vēlme palīdzēt;
  • vēlama B kategorijas autovadītāja apliecība.

Piedāvājam:

  • interesantu, dinamisku un atbildīgu darbu;
  • iespēju pilnveidot profesionālo pieredzi;
  • atalgojumu 1650 eiro pirms nodokļu nomaksas;
  • normālo nedēļas darba laiku – 40 stundas;
  • veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika), atvaļinājuma pabalstu un citus iestādē noteiktos motivācijas elementus atbilstoši sasniegtajiem darba rezultātiem.

Pieteikuma vēstuli un Curriculum Vitae (CV) ar norādi “Sociālais darbinieks darbam ar ģimenēm un bērniem” sūtīt līdz 15. martam uz e-pasta adresi vakance@marupe.lv

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka personīgi sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks izvirzīti otrajai atlases kārtai.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13. pantu: 1) Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi. 2) Personas datu apstrādes pārzinis ir Mārupes novada pašvaldība, kontaktinformācija: Daugavas iela 29, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167. tālr. 67934695, e-pasts marupe@marupe.lv.