15. un 16. decembrī Mārupē un Mārupes pagastā notiks elektrotehnikas, lielgabarīta un videi bīstamo atkritumu nodošanas akcija

07.12.2022.

Vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “Eco Baltia vide” aicina Mārupes pagasta un Mārupes pilsētas iedzīvotājus piedalīties nolietoto elektroiekārtu, lielgabarīta un mājsaimniecībā radušos videi kaitīgo atkritumu bezmaksas nodošanas akcijā, kas norisināsies 15. un 16. decembrī. 


Iedzīvotāji tiek aicināti līdz 9. decembrim (ieskaitot) pieteikt elektroiekārtu, lielgabarīta un bīstamo atkritumu izvešanu, reģistrējoties ŠEIT vai zvanot uz tālr. nr. 8717 vai rakstot uz marupe@ecobaltiavide.lv. Piesakoties obligāti jānorāda nododamo atkritumu veids, aptuvenais apjoms un precīza savākšanas vieta (adrese).

Savākšana notiks 15. un 16. decembrī, sākot no plkst. 7.00, visas dienas garumā. 

Akcijas laikā tiks savākti:

  • sadzīves elektroiekārtas (ledusskapji, televizori, datori, monitori, plītis, putekļsūcēji utt.). Elektronikai jābūt neizjaukai un ar visām piederošajām detaļām;
  • lielgabarīta atkritumi – atkritumi, ko izmēru dēļ nevar ievietot atkritumu tvertnēs (mēbeles, matrači u.c.);
  • sadzīvē radušies bīstamie atkritumi (baterijas un akumulatori, viens komplekts vieglo automašīnu riepu bez diskiem, spuldzes u.c.).

Veicot elektroiekārtu un lielgabarīta atkritumu izvešanu, netiks savākti cita veida atkritumi, piemēram, sadzīves atkritumi un būvgruži (podi, vannas, palodzes, durvis logi u.c. ražošanas atkritumi, kas radušies būvniecības procesā).


Pieteikt elektroiekārtu, lielo un bīstamo atkritumu izvešanu ir aicināts ikviens Mārupes pagasta un Mārupes pilsētas iedzīvotājs. Vairāk informācijas, zvanot uz tālr. nr. 8717 vai rakstot uz e-pastu marupe@ecobaltiavide.lv. Plašāku informāciju par citiem SIA “Eco Baltia vide” pakalpojumiem atradīsiet ŠEIT.