Veiksmīgi noslēdzies “Pavasara kross 2017″

09.06.2017.

LV_ID_EU_logo_ansamblis_ESF_RGB.png

 

Arī šajā pavasarī Mārupes pašvaldība, piesaistot Eiropas Savienības finansējumu, organizēja “Pavasara krosu 2017″ Mārupes novadā. Pasākuma mērķis bija popularizēt krosu kā daudziem pieejamu, veselīgu un aktīvu brīvā laika pavadīšanas veidu un noskaidrot labākos Mārupes novada sportistus skriešanā. Lai sagatavotos sacensībām šogad iepriekš, tika organizētas arī nodarbības trenera pavadībā.

Sacensības vairākos posmos notika maijā un jūnijā divos Mārupes novada ciemos - Jaunmārupē un Skultē. Krosa dalībniekiem bija iespēja startēt 17 dažādās vecuma grupās, no 3 līdz 80 gadu vecumam, katram vecumam atbilstošā distancē.

Šogad “Pavasara krosa 2017″ sacensības Jaunmārupē visos četros posmos kopā pulcēja 64 dalībniekus vecumā no 3 līdz pat 60 gadu vecumam. Savukārt Skultē četros sacensību posmos piedalījās 50 skrējēji.

DSC_3862.JPG

Kopvērtējuma 1. – 3. vietu ieguvēji attiecīgajās vecuma grupās tika apbalvoti – otrās un trešās vietas ieguvēji saņēma medaļas, savukārt pirmās vietas ieguvēji tikuši pie kausa un pārsteiguma balvām.

4. sacensību posmu rezultāti Jaunmārupē šeit.

3. sacensību posmu rezultāti Skultē šeit.

Aktivitāti Mārupes novada Domes uzdevumā īstenoja SIA “Medsport”.

 “Pavasara kross 2017” tika īstenots pateicoties Eiropas Savienības finansējumam projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Mārupes novadā” (Nr. 9.2.4.2/16/I/032) aktivitātes “Fizisko aktivitāšu jautājumu popularizēšana Jaunmārupes un Skultes ciemos” ietvaros.