Spītējot lietum aizvadīta Veselības diena Skultes ciemā

05.09.2017.
ES līdzfinansē

Šī  gada 2.septembrī Mārupes novada Skultes ciemā notika Veselības diena. Pasākuma mērķis bija popularizēt aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, pasākuma dalībniekiem bija iespēja sacensties dažādos individuālajos pārbaudījumos, kā arī sacensties futbola un basketbola laukumos. Pasākumā piedalījās dalībnieki no Mārupes novada un viesi no Vecumniekiem.

Lietus

Futbola turnīrā veiksmīgākie izrādījās mājnieki FK Skulte futbolisti, izcīnot pirmo vietu, otrajā vietā atstājot Mārupes freestyle komandu un trešajā vietā ierindojās viesi no Vecumniekiem, Vecumnieku ABB komanda.

Basketbola turnīrā atbilstoši komandas nosaukumam pirmo vietu izcīnīja komanda “Uzvarētāji” , otro vietu izcīnīja Freestyle komanda un trešajā vietā ierindojās Freestyle 2 komanda.

Futbols

Paldies visiem dalībniekiem, līdzjutējiem un tiesnešiem par izturību sacensībās, jo laika apstākļi bija maigi izsakoties nelutināja.