Sacensību gars vieno senioru sporta svētkos

29.05.2018.
LV_ID_EU_logo_ansamblis_ESF_CMYK%2BMND.png

 

26.maijā aizritēja Mārupes pašvaldības uzdevumā SIA “Medsport” sadarbībā ar Mārupes Sporta centru un Mārupes novada pensionāru labdarības biedrību (MNPLB) organizētie sporta svētki. Laiks bija pasakaini skaists, bet tai pašā laikā, bija nepieciešama liela izturība, sportojot 27 grādu karstumā.

Sporta svētkos piedalījās senioru komandas no: Jaunmārupes , Mārupes, Tīraines, Skultes.

Sporta svētkus atklāja  MNPLB  priekšsēdētāja Maija Sprūde.  Viņa visus klātesošos sveica svētkos un priecājās, ka neskatoties uz karsto laiku ir tik liela atsaucība un ieradušies tik liels dalībnieku skaits. Maija novēlēja visiem labus panākumus un jauku atpūtu.

Pēc dalībnieku gājiena sākās sacensības 10 dažādās disciplīnās.

Ar lielu iejūtību, pacietību  un atbildības sajūtu visas dienas garumā strādāja jaunie sportisti, kas palīdzēja senioriem iepazīties ar katras sporta disciplīnas noteikumiem. Liels paldies viņiem un sporta centra vadītājai Silvijai Bartušēvičai.

Sacensību gars bija jūtams visā sportošanas laikā.

 

DSC_0421.JPG

DSC_0354.JPG

Pēc uzvarētāju apbalvošanas, sporta svētku noslēgumā, dalībnieki un viesi laidās jestrās dejās,  ansambļa ‘’Patrioti LV’’   pavadībā.

Sporta svētki pierādīja, ka mūsu seniori ir enerģiski un aktīvi, un prieks, ka visas dienas garumā nebija nepieciešama medmāsiņas palīdzība. Šis pasākums deva ļoti lielu devu dzīvesprieka, savstarpēju sadraudzību pa īstam un no sirds.

Ja sabiedrība ir kupls koks, tad seniori ir šīs sabiedrības saknes.

 

Autors: Rūta Krastiņa, MNPLB valdes locekle

 

Pasākums tika organizēts Eiropas Sociālā fonda un valsts finansēta projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Mārupes novadā” (Nr. 9.2.4.2/16/I/032) ietvaros. Projekta aktivitāte: “Fizisko aktivitāšu popularizēšana iedzīvotājiem vecuma grupā 54+ – veselības diena”.