Vēl ir brīvas vietas RUKKI vasaras nometnēs "Supervaroņu nedēļa" un "Gardo meistarklašu nedēļa"

01.07.2020.

Vēl ir pieejamas brīvas vietas RUKKI vasaras nometnēs "Supervaroņu nedēļa" un "Gardo meistarklašu nedēļa", kas nodrošina vietas ar Mārupes novada domes līdzfinansējumu.

Pieteikšanās: https://pludmalescentrs.lv/lv/zinas/bernu-nometnes-julija

Supervaroņu nedēļa 20.07 - 24.07.

supervaroņi

Pludmales centra RUUKKI piedzīvojumu nometnē noskaidrosim, kas ir nometnes bērnu mīļākie supervaroņi. Betmens vai Zirnekļcilvēks? Ārsts vai ugunsdzēsējs? Varbūt māmiņa vai tētis?
Ļausimies fantāzijas lidojumam un paši iejutīsimies supervaroņu lomā, izvēlēsimies sev superspējas un stāsimies pretī interesantiem izaicinājumiem, kuri pa spēkam tikai piedzīvojumu nometnes mazajiem varoņiem.  Piedalīsimies konkursā, rakstot piedzīvojumu stāstus par MILZU supervaroņiem: Spēku, Veiklumu, Prātu un Kraukšķi,  neaizmirsīsim arī par sportiskām nodarbēm, iknedēļas pludmales volejbola treniņiem un nebēdīgām spēlēm smilšu laukumos. Šī būs super aizraujoša nedēļa!

Gardo meistarklašu nedēļa 27.07 - 31.07.

gardēži

 

Svētki maziem puncīšiem! Šajā nedēļā pludmales centra RUUKKI piedzīvojumu nometnē gatavosim un baudīsim, eksperimentēsim un degustēsim un, protams, atlicināsim laiku jestrām izklaidēm svaigā gaisā un sporta nodarbībām. Būs arī konkursi un gardas balvas.

Nometnēs pieejamas vietas ar Mārupes domes līdzfinansējumu.