Šonedēļ Mārupes novads aicina interesentus piedalīties “Mārupes novada Uzņēmēju dienu 2019” pasākumos

14.10.2019.

Mārupes novada dome, biedrība “Mārupes uzņēmēji”, “Biznesa Vēstniecība” un biedrība "Pierīgas partnerība" aicina apmeklēt “Mārupes novada Uzņēmēju dienas 2019” pasākumus un seminārus, kas norisināsies Mārupes novadā laika periodā no 2019.gada 14. līdz 18.oktobrim. Nedēļas ietvaros interesentiem būs iespēja smelties zināšanas, apmeklējot dažādus bezmaksas seminārus, gūt iedvesmu un mācīties no citu pieredzes, dibināt kontaktus, apzināt piedāvātās iespējas un iepazīt mājražotāju, amatnieku un mākslinieku arodu un produkciju. Noslēdzot nedēļu, svinīgi tiks pasniegtas Mārupes novada uzņēmēju gada balvas.

14.oktobrī no plkst. 8.00 līdz 16.00 “Biznesa vēstniecībā” notiks biedrības “Pierīgas Partnerība” organizēts seminārs - darbnīca “Bizness + Sociālais mērķis = Sociālā uzņēmējdarbība”. Pasākumā piedāvāsim noskaidrot ne tikai to, kas ir sociālā uzņēmējdarbība, kādas ir tai pieejamās atbalsta iespējas Latvijā, bet arī izzināsim šīs jomas nianses un ielūkosimies esošu sociālo uzņēmumu ikdienas dzīvē.

Savukārt 14.oktobra dienas izskaņā, plkst.19.00, aicinām uz pasākumu “VakarĒŠANA ar ANDRI RŪMĪTI” Biznesa Vēstniecībā. Jūs aizraus stāsti par ģimenes restorānu ”Hercogs” tīklu izveidi un darbošanās ar  kulināru papildinājumu. Tā būs saruna par dzīvi, biznesu, restorānu tīkla izveidi un PROTAMS – ēdieniem! Un ne tikai saruna, bet arī Andra paša pagatavota pārsteiguma degustācija.

15.oktobrī Biznesa Vēstniecībā notiks praktiska lekcija Mārupes Valsts ģimnāzijas vidusskolēniem "Kā meklēt savu profesionālo ceļu?". Jauniešiem būs iespēja ne tikai iedvesmoties, bet arī uzzināt, kādas profesionālās iemaņas un personības kompetences nepieciešamas, lai veiksmīgi uzsāktu darba gaitas.

15.oktobra pēcpusdienā Biznesa Vēstniecībā no plkst. 16.00 līdz 18.00 biedrība “Mārupes uzņēmēji” aicina uzņēmējus uz pasākumu “Kontaktu pēcpusdiena”, kur tiks piedāvāta iespēja iepazīstināt ar sava uzņēmuma pakalpojumiem, precēm un dibināt kontaktus pie kafijas.

16.oktobrī Mārupes pašvaldības izglītības iestāžu skolēniem notiks ekskursijas uz Mārupes novada uzņēmumiem. Apmeklējuma mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādām profesijām, dalīties ar uzņēmēja pieredzi, kā arī parādīt ražošanas un pakalpojuma procesus, lai paplašinātu jauniešu redzesloku par darbu dažādās nozarēs un to iespējām.

16.oktobrī no plkst. 10.00 līdz 16.00 Mārupes Kultūras namā interesenti tiek aicināti uz pasākumu “Iepazīsti un izmēģini meistara arodu”, kur pulcēsies mājražotāji, amatnieki un mākslinieki un dalīsies ar sava amata prasmēm. Paralēli pasākumam tiek organizēts tirdziņš, kur būs iespējams iegādāties meistaru darināto produkciju.

Dienas otrajā pusē, no plkst. 17.00 līdz 19.00, Biznesa Vēstniecībā biedrība "Mārupes uzņēmēji" organizē lekciju par digitālo mārketingu “Par 2 h zinošāks”.

17.oktobrī lidostā “Rīga” notiks Skolēnu mācību uzņēmumu izstādes atklāšana. Savukārt no plkst. 19.00 līdz 21.00 Biznesa Vēstniecība aicina uz [NE]Veiksmes stāstu vakaru #2 un SMART GAMES lietišķajām biznesa spēlēm. Šis nebūs tas vakars, kad kāds dižosies ar saviem sasniegumiem, bet tieši otrādi - atzīsies, ka kļūdījies, izgāzies un, ka viss nogājis greizi... Pieredzējuši uzņēmēji stāstīs par saviem ”Biznesa ČēPē”. Pirms atklāto sarunu vakara būs lieliska iespēja izmēģināt lietišķās biznesa spēles sadarbībā ar SMART GAMES. Un arī šīs spēles būs piemeklētas neveiksmju stāstu tematikai – kā tikt galā ar grūtajiem klientiem, kā atrisināt dažādas sarežģītas situācijas?

Noslēdzot “Mārupes novada Uzņēmēju dienas 2019”, 18.oktobrī notiks Mārupes novada Uzņēmēju gada balvas pasniegšanas ceremonija, kuras ietvaros tiks godināti un apbalvoti novada veiksmīgākie uzņēmēji.

Plašāk par plānotajiem pasākumiem un pieteikšanos: ej.uz/uznemejudienas2019