Piesakies uz konsultācijām “Atbalsts LEADER projekta rakstīšanā"

13.01.2023.

Biedrība „Pierīgas Partnerība” izsludinātās LEADER projektu konkursa 15. kārtas sagatavošanās posmā sniedz iespēju pieteikties tiešsaistes vai klātienes konsultācijām „Atbalsts LEADER projekta rakstīšanā” ar mērķi palīdzēt saprast projekta idejas atbilstību un palīdzēt aizpildīt projekta pieteikuma veidlapas. 

Konsultācijas „Atbalsts LEADER projekta rakstīšanā” notiks INDIVIDUĀLI Zoom platformā vai tiekoties klātienē.

Izvēloties sev ērtāko laiku, var pieteikties tiešsaistes konsultācijām otrdienās un piektdienās, aizpildot pieteikumu, uz norādīto e-pastu tiks nosūtīts Zoom tiešsaistes tikšanās links, ar ko varēs pieslēgties konsultācijai sevis izvēlētajā laikā.

Vai piesakies klātienes konsultācijām – iespēja izvēlēties trešdienās vai ceturtdienās biedrības "Pierīgas partnerība" birojā (Jaunmārupē, Mazcenu alejā 33/3) vai koprades telpā "Dzīvoklis" (Olainē, Zemgales iela 31) - izvēlēto vietu  nepieciešams norādīt piezīmēs. Pieteikties uz konsultācijām: https://ej.uz/15karta_konsult  

LEADER projektu konkursa 15. kārtā iespējams attīstīt uzņēmējdarbības ideju ar LEADER finansējuma atbalstu līdz pat 80% apmērā. Projektu iesnieguma pieņemšana no 16. janvāra līdz 16. februārim.

Vairāk: https://ej.uz/leader_15karta 

Neatliec projekta gatavošanu uz pēdējo brīdi! 


Saistītās ziņas:

Piesakies LEADER projektu info dienai klātienē 18. janvārī vai  tiešsaistē - 19. janvārī

Biedrība “Pierīgas partnerība” izsludina LEADER projektu 15.kārtu

Informāciju sagatavoja:
Biedrība “Pierīgas Partnerība”
Zane Dresmane
Tālr.: 29785691
E-pasts: zane@pierigaspartneriba.lv