Pasākumi jauniešiem februārī

07.02.2024.

Informējam par plašo pasākumu piedāvājumu jauniešiem jauniešu centros Mārupē un Piņķos! Visi laipni gaidīti!

febr_visiFebr_kalendārs

Jauniešu centrā "Hēlijs" (Mārupē, Dreimaņu ielā 12)

 

9. februārī plkst. 18.30 Kustību improvizācijas nodarbība jauniešiem

Kustību nodarbībās kopīgi radīsim telpu brīvai izpētei - katrs savā veidā iepazīsim brīvu kustību, spēlēsimies ar svara saņemšanu un atdošanu, dejosim kontaktā ar citiem un veidosim uzticību savam ķermenim. Dalībai šajā nodarbībā nav nepieciešama iepriekšējā pieredze dejā - gaidīsim ikvienu!

Afiša

09.02.2024.

12. februārī plkst. 17.30 "Valentīndienas Bake"

Love is in the air...un mums tev ir ieplānots randiņš!

Gaidīsim uz Valentīndienas gatavošanas pasākumu.

Valentīndienas gaisotnē kopā gatavosim pop kūciņas (cake-pops), klausīsimies mūziku un jauki pavadīsim laiku. Ņem līdzi draugus un labu garastāvokli!

Afiša

12.02.2024.

17. februārī plkst. 12.00 meditācijas ievadklase

“Hēlijā” turpinās janvārī uzsāktās meditācijas nodarbības Andreja Liepiņa vadībā. Sajutīsim sevi ar dažādu vingrinājumu palīdzību un radīsim iekšēju, kā arī ārēju mieru. Dalībai pasākumā nav nepieciešama iepriekšēja pieredze.

Afiša

17.02.2024.

PASĀKUMS IR ATCELTS!!! 20. februārī plkst. 17.00 Kustību improvizācijas nodarbība jauniešiem

Nodarbībā kopīgi veidosim telpu brīvai izpētei - iepazīsim kustību dažādos līmeņos, dejosim kontaktā ar citiem, meklēsim mieru un sapratni savā ķermenī. Dalībai šajā nodarbībā nav nepieciešama iepriekšēja pieredze dejā - gaidīsim ikvienu!

Afiša

20.02.2024.

 

22. februārī plkst. 18.00 Iedvesmas meistarklase ar Juri Savicki

Iepazīsim Mārupes novada pašvaldības darbinieku Juri Savicki, kurš strādā Mārupes Mūzikas un mākslas skolā. Juris dalīsies ar četriem iedvesmojošiem stāstiem par darbu un karjeru, ģimeni, hobijiem, kā arī klusumu.

Afiša

22.02.2024.

 

25. februārī plkst. 9.30 Jogas rīts

Aicinām pievienoties jogas nodarbībai. Olgas Krišānes vadībā visi kopā iesāksim dinamisku svētdienas rītu, lai veiksmīgāk sagatavotos jaunajai darba nedēļai. Nodarbībā gaidīsim ikvienu neatkarīgi no iepriekšējās pieredzes. Aicinām līdzi paņemt savu jogas paklājiņu.

Afiša

25.02.2024.

 

 

Babītes Jauniešu centrā (Piņķos, Centra ielā 3 - 2. stāvā)

7. un 21. februārī plkst. 17.00 Jauniešu domes tikšanās 

Vai tevi interesē jaunieši, pašizaugsme un pasākumi? Atnāc uz Babītes Jauniešu domes tikšanos! Uzzini par jauniešu domes iespējām un iesaisties pasākumu organizēšanā arī turpmāk! Jautājumu gadījumā sazinies ar jaunatnes darbinieku Rinaldu ( e-pasta adrese: rinalds.jefimovs@marupe.lv vai zvani uz tālruņa numuru: 27024746). 

7. februāra tikšanās

21. februāra tikšanās

 

 

26. februārī plkst. 17.00 Galda spēļu vakars

Nāc uz Babītes Jauniešu centru - pats vai kopā ar draugu un savu mīļāko galda spēli, un kopā ar citiem jauniešiem uzspēlēsim to! Ja tev nav galda spēles, neuztraucies, Babītes Jauniešu centrā ir šahs, sequence, katana un citas! Nekautrējies un atnāc! Jautājumu gadījumā sazinies ar jaunatnes darbinieku Rinaldu ( e-pasta adrese: rinalds.jefimovs@marupe.lv vai zvani uz tālruņa numuru: 27024746). 

Afiša

26.02.2024.

 

8., 15., 22. un 29. februārī plkst. 17.00 Viktorīnu vakari

Viktorīnu tēmas mainās un februāra repertuārā ietilpst šādas viktorīnu tēmas: mentālā veselība, pilsētas un valstis, Valentīndienas tematiskā viktorīna, kā arī visiem pazīstamā TV šova “Who wants to be a millionaire” viktorīna.

Noteikti apmeklē jebkuru no sev interesējošajiem viktorīnu vakariem, priecāsimies redzēt arī visos!

Viktorīnu vakaros tevi sagaidīs uzkodas un  dzērieni, kā arī kvalitatīva laika pavadīšana.

Tēmas februārī

8. februārī “Who wants to be a millionaire”; 15. februārī Valentīndienas viktorīna; 22. februārī mentālās veselības viktorīna; 29. februārī valstu un galvaspilsētu viktorīna.

Pievienojies un arī laimē dažādas balviņas!

Jautājumu gadījumā sazinies ar jaunatnes darbinieku Rinaldu (e-pasta adrese: rinalds.jefimovs@marupe.lv vai zvani uz tālruņa numuru: 27024746). 

Viktorīnas