PĀRCELTS! PAZIŅOJUMS PAR MĀRUPES NOVADA TERITORIJAS PLĀNOJUMA 2014.-2026.GADAM GROZĪJUMU PILNVEIDOTĀS (3.0) REDAKCIJAS PUBLISKĀS APSPRIEŠANAS NEKLĀTIENES SANĀKSMES NORISI

23.03.2020.

Šodien, 25.martā, ir grozīts Ministru kabineta 2020. gada 12. marta rīkojums Nr. 103 "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu", kur 4.41.punktā ir noteikts, ka līdz 23.martam uzsākto publiskās apspriešanas termiņos netiek ieskaitīts laiks, kad valsts teritorijā ir ārkārtas situācija.

Ņemot vērā augstāk minēto, pilnveidotās Mārupes novada Teritorijas plānojuma 2014.-2026.gadam grozījumu (3.0) redakcijas publiskās apspriešanas sanāksme, kas sākotnēji tika paredzēta 2020.gada 26.martā Mārupes novada domes sēžu zālē un pēc ārkārtas stāvokļa izsludināšanas plānota tiešsaistē, tiek PĀRCELTA.

Par publiskās apspriešanas sanāksmes norises laiku informēsim!


Kā jau ziņots, sakarā ar ārkārtas situāciju valstī, visi klātienes sabiedrības līdzdalības pasākumi tiek atcelti, līdz ar to, pilnveidotās (3.0) redakcijas publiskās apspriešanas sanāksme, kas tika paredzēta 2020.gada 26.martā Mārupes novada domes sēžu zālē, netiek paredzēta kā publiska klātienes sanāksme, bet tiks rīkota attālināti, nodrošinot tiešsaistes video iespējas sociālajos tīklos.

Informējam, ka attālināti rīkotā Mārupes novada Teritorijas plānojuma 2014.-2026.gadam grozījumu (3.0) redakcijas publiskās apspriešanas sanāksme notiks 2020.gada 26.martā plkst.16:00., kurā būs iespējams piedalīties izmantojot sociālo tīklu tīmekļa vietnes Mārupes novada pašvaldības kontus: http://www.facebook.com/Marupesnovads  un https://www.youtube.com/Marupesnovads.  

!Vēršam uzmanību, ka sanāksme tiek rīkota 2 stundas agrāk kā iepriekš plānotā klātienes sanāksme

Konkrēta saite uz sanāksmes tiešraidi tiks izveidota īsi pirms sanāksmes un tiks publicēta gan pašvaldības mājaslapā, gan pašvaldības Facebook un Youtube kontos. 

Sanāksmes laikā video tiešraides vērotājiem tiks demonstrēta skaidrojoša prezentācija par apspriežamo dokumentu un būs iespēja uzdot jautājumus izvēlētās sociālās vietnes komentāru sadaļā. Uz jautājumiem tiks sniegtas atbildes tiešraides laikā.