Motokluba "Bieriņi" junioru komanda jau trešo gadu pēc kārtas otrie Latvijā

14.12.2015.

Jau trešo gadu pēc kārtas Mārupes Auto Moto Kluba ''Bieriņi'' junioru komanda Latvijas Junioru komandu Čempionātā izcīnījusi augsto 2. vietu.

Par komandas sasniegumiem stāsta treneris Aivars Ābols, Mārupes AMK ''Bieriņi'' vadītājs: "Sacensības noritēja 6 posmos un pēc katra posma "Bieriņu" jaunie sportisti startēja arvien veiksmīgāk un veiksmīgāk. 1. posmā - 4. vieta, 2. posmā-  4. vieta, 3. posmā - 3. vieta, 4. posmā - 3. vieta, 5. posmā - 2. vieta un sestajā noslēdzošajā posmā, kas izšķīra gada kopvērtējumu, jaunajiem sportistiem izdevās nosargāt augsto 2. vietu starp 24 komandām. Patrīcija skaistā kleitā, svinīgos tērpos ģērbušies puikas ar lielu prieku, gaidīja to svinīgo brīdi, kad sāksies Latvijas Čempionāta laureātu apbalvošana, kura norisinājās 20. novembrī Ogres Kultūras namā."

Lielais un kopējais darbs, ko ieguldījis treneris ar vecākiem, ļāva jaunajai "Bieriņu" motokrosa paaudzei veiksmīgi aizvadīt šo sezonu, nostāties blakus viens otram un saņemt skaistās medaļas par komandas iegūto otro vietu.

Komandas sastāvā startēja

MX 50 klase, Jaunākā grupa 5-9 gadi (Tomas Šaicāns, 8 g., Patrīcija Bērziņa, 7 g., Emīls Ivanovs, 7 g., Emīls Ivanovs, 7 g., Raivo Laicāns, 7 g.), MX 65 klase, Vecākā grupa, 9- 12 gadi (Edvards Bidzāns, 10 g., Fjodars Baevs, 10 g., Mareks Stendzenieks, 11 g., Pēteris Krastiņš, 12 g.), divi rezervisti Toms Damerts, 5 g., Ingus Bērziņš, 6 g.

junioru komanda

Junioru komanda ar treneri

Individuālie rezultāti

Latvijas Čempionāta individuālajā ieskaitē MX 65 klasē ( 9-12 g.v.) visas sezonas garumā sīvā konkurencē par pirmo vietu ar Igaunijas sportistu desmitgadīgais mārupietis Edvards Bidzāns tomēr palika otrajā vietā, bet, startējot Lietuvas Čempionātā,  šajā pašā klasē kļuva par Lietuvas Čempionu.

Otrs mārupietis Mārtiņš Toms Puķītis jaunizveidotajā Kvads Juniori klasē izcīnīja Latvijas Kausu 2015, uzvarot visos 6 posmos.

Pirmo reizi startējot Dāmu klasē, Latvijas Kausā un Lietuvas Kausa izcīņā četrpadsmitgadīgā Anna Stecjuka ieguva abus kausus un kļuva par vadošo sportisti Baltijas valstīs.