Mārupes pludmales volejbolisti nosargājuši Pierīgas čempionu titulu

08.06.2015.

Pierīgas novadu komandu konkurencē Mārupes volejbolisti 6.jūnijā pludmales volejbola turnīrā ieguvuši pirmo vietu. Sudrabu izcīnījis Krimuldas novads, bet bronzu - Ropaži.

Marupes volejbola komandaMārupes pludmales volejbola komanda: Artis Podnieks, Klāvs Zaļkalns, Alise Pastare, Agris Leitis

Kā vēsta portāls Apriņķis.lv katru komandu laukumā pārstāvēja pa diviem vīriem un vienai dāmai. Pirmajā posmā komandas bija sadalītas trijās apakšgrupās, un pēc tā izspēles visas deviņas komandas tika sarindotas ranga secībā, ņemot vērā iegūtās vietas, punktus, uzvarētos setus utt.

Devītās vietas ieguvēji – šinī gadījumā Salaspils novada volejbolisti – no tālākas cīņas izstājās, bet pārējie astoņi aizvadīja izslēgšanas turnīru. Pirmās trīs vietas reitingā ieņēma Mārupes, Krimuldas un Mālpils novada komandas, kuras bija uzvarējušas abās apakšgrupu spēlēs. Aiz viņiem ierindojās grupu otro vietu ieguvēji Babītes, Ropažu un Baldones pludmales volejbolisti, kuriem sekoja Stopiņu, Sējas un Salaspils komandas.

Ceturtdaļfināla spēlēs Mārupe ar 2:0 (15:5, 15:6) pārliecinoši pieveica Sējas novada komandu, kas no tālākas cīņas izstājās un turnīru pabeidza astotajā vietā. Ropaži ar 2:0 (19:17, 15:7) uzvarēja Babīti, laukuma saimnieki mālpilieši divos setos līdzīgā cīņā pārspēja Baldoni 2:0 (15:12, 16:14), bet Krimuldai, lai uzvarētu Stopiņus, bija nepieciešami trīs seti – 2:1 (15:13, 13:15, 15:10).

Pusfinālos mārupieši uzvarēja savus pretiniekus pagājušā gada Pierīgas novadu turnīra finālā ropažniekus 2:0 (15:12, 15:6), bet Krimuldas novada komanda ar 2:0 (15:10, 15:11) pārspēja Mālpils volejbolistus. Cīņā par trešo vietu Ropažu komanda visai pārliecinoši pieveica mājiniekus 2:0 (15:8, 15:5), bet galvenajā finālā Pierīgas čempioni mārupieši uzvarēja Krimuldu uzvaru 2:0 (15:8, 15:13), iegūstot 1.vietu otro gadu pēc kārtas.

Pierīgas novadu sporta spēles turpināsies 27. jūnijā ar novadu pašvaldību darbinieku sacensībām Mārupē. Līdz tam kopvērtējumā par līderi ir kļuvis pagājušā gada uzvarētājs Mārupes novads (144,5 punkti), kam seko Babīte (138,5), Baldone (133), Ropaži (132), Salaspils (128) un Stopiņi (124,5).