Mārupes aukstumpeldētāji par godu Latvijas dzimšanas dienai aizvadīja 104 minūtes ledainā ūdenī

22.11.2022.

Jau tradicionāli Latvijas Ziemas Peldēšanas Federācija 18. novembrī plkst. 12.00 visus ziemas peldēšanas entuziastus aicināja pulcēties savās peldvietās uz stafetes peldējumu #ROŅIPELD104. "Mārupes aukstumpeldētāji" jau trešo reizi piedalījās šajā jaukajā pasākumā, kas pašu dalībnieku vidū ir atzīts par vienu no iecienītākajiem un vispatriotiskāko.

Neskatoties uz negaidīto temperatūras maiņu, vējaino un vēso dienu, peldētgribētāju bija daudz. Kopīgiem spēkiem, citam citu nomainot, ar Latvijas karodziņu rokās izdevās pavadīt ūdenī 104 minūtes. Pasākums tika aizvadīts “Mārupes aukstumpeldētāju” ierastajā peldvietā - "JIP Mārupīte", kur ar saimnieku gādību bija iespējams sildīties pie ugunskura, baudīt tēju un izmantot peldvietas infrastruktūru. Šoreiz peldē devās vairāk nekā 50 drosmīgu mārupiešu un viesu.

Sirsnīgs bija mirklis, kad ūdenī devās pozitīvā un brašā Siliņu ģimene, pārstāvot trīs paaudzes, turklāt īpašā svētku noformējumā – vienādās valsts karoga krāsu cepurītēs. Kuriozus brīžus sarūpēja Instagram uzlecošā zvaigzne “Strange Latvian”, kurš iemantojis atpazīstamību, dažādos tērpos lecot purva ūdeņos. Šoreiz ciemos pie “Mārupes aukstumpeldētājiem” bija ieradies ar uzvalka augšējo daļu un, atrodoties ūdenī, baudīja svētku kūku. Visdrosmīgākie bija Valdis un Vadims, kuri ūdenī pavadīja pat vairāk nekā 15 minūtes, vairākas reizes peldus šķērsojot ūdenstilpi.

Paldies par viesmīlību “JIP Mārupīte”, paldies par atbalstu “Mārupes sporta centram” un paldies par atsaucību “Banketu servisam”, kā arī paldies par fotomirkļiem Laurai Vinterei! Laiks kļūst aizvien vēsāks – sākam gatavoties āliņģa sezonai. Ja kāds vēlas pievienoties, svētdienās plkst. 10.00 tiekamies “JIP Mārupīte”! Lai visiem stipra veselība!

“Mārupes aukstumpeldētāju” vārdā – Elīna Puncule

VIDEO skatiet šeit!

FOTOGALERIJA

Aukstumpelde

Aukstumpelde

Aukstumpelde

Aukstumpelde

Aukstumpelde

Aukstumpelde

Aukstumpelde

Aukstumpelde

Aukstumpelde

Aukstumpelde

Aukstumpelde

Aukstumpelde

“Mārupes aukstumpeldētāju” vārdā – Elīna Puncule