Iedzīvotāji aicināti aktīvāk izmantot jauno 25. autobusa maršruta pagarinājumu līdz Tīrainei

15.01.2016.

Sākot ar 2015.gada 21.decembri, 25.autobusa maršruts pēc iedzīvotāju izteiktās vēlmes darba dienās rīta un vakarā stundās, bet brīvdienās pa dienu kursē pagarinātajā posmā ar galapunktu pie Tīraines staļļiem, tomēr Tīraines, tai skaitā "Vecozolu namu" iedzīvotāji ļoti maz izmanto šo iespēju.

Pirms vairākiem gadiem Tīraines un „Vecozolu namu” iedzīvotāji izteica vēlmi, lai novada Dome panāk 25. autobusa maršruta pagarinājumu, jo esošais autobusa galapunkts Mārupītes gatvē bija tālu, līdz ar to grūti sasniedzams. Mārupes novada Dome 2015.gadā izbūvēja jaunas pieturvietas un autobusa galapunktu pie Tīraines staļļiem. Ar zināmām grūtībām un aizkavēšanos 2015. gada nogalē 25. autobusa maršruts beidzot ir pagarināts un pašlaik kursē pa Vecozolu ielu līdz  Tīraines staļļiem.

Tomēr, apkopojot statistiku par pasažieru skaitu, kuri pašreiz izmanto 25. autobusu pagarinātajā posmā, pastāv bažas, ka autobusa maršruta pagarinājumu var slēgt rentabilitātes trūkuma dēļ.

Aicinām Tīraines, tai skaitā “Vecozolu namu” iedzīvotājus aktīvāk izmantot jaunizveidoto maršrutu, lai tas netiktu slēgts.

25.autobusa kustības grafiku skatīt šeit

karte_25_aut