17.aprīlī plkst.11.00 Mārupes Mūzikas un mākslas skolas Lielajā zālē notiks Mārupes novada izglītības iestāžu koru satikšanās koncerts “Saules un dziesmu laiks”.
Koncertā satiksies 350 dziedātāji no 7 koru kolektīviem, kas pārstāv Mārupes novada izglītības iestādes.
Šis ir slēgts koncerts, paredzēts tikai koru dalībniekiem, kurā kori dziedās viens otram, klausīsies, iedvesmosies un stiprinās savu kora dziedāšanas pieredzi savu diriģentu un māksliniecisko vadītāju vadībā. Pēc koncerta koru dalībniekus priecēs muzikālais pārsteigums un aktivitātes.
Koru sniegumu klausīsies kora mūzikas ekspertes no Ķekavas novada pašvaldības, lai pēc koru priekšnesumiem radošās pieredzes apmaiņas sarunās ar diriģentiem, mākslinieciskajiem vadītājiem un koncertmeistariem dalītos dzirdētajā, smeltos pieredzi un iedvesmotos jauniem radošiem sasniegumiem un sadarbībai. Savukārt Mārupes novada koru mūzikas eksperti 30. aprīlī viesosies Ķekavas novada izglītības iestāžu koru satikšanās koncertā, stiprinot starpnovadu sadarbību.
Gadā pēc XIII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, kad koriem netiek rīkotas skates, mācību gads tiek noslēgts ar skaistu un saturiski bagātu koncertu, kurā izskan brīvas izvēles repertuārs.
Koncertā piedalīsies:
- Babītes vidusskolas 2.-6. klašu zēnu koris “Trellis” un 4.-9. klašu meiteņu koris “Virza”, diriģente Sandra Sestule, koncertmeistars Matīss Cinis.
- Mārupes pamatskolas 5.-9. klašu koris “Upe”, diriģente Laura Tālberga, koncertmeistare Sīlinda Gercāne.
- Mārupes Valsts ģimnāzijas zēnu koris “Zīriņš””, meiteņu koris “Melodia”, mākslinieciskā vadītāja Inga Cirse, koncertmeistare Ilze Inapša.
- Mārupes Valsts ģimnāzijas jauktais koris “Kameus”, diriģente Evija Milzarāja, koncertmeistare Ilze Inapša.
- Jaunmārupes pamatskolas 4.-9. klašu koris “Rudzi”, diriģente Baiba Rudzīte, koncertmeistars Pols Bernards Bernots.
Šādi iekšēji koncerti ir nozīmīga kora dzīves daļa - tie veicina savstarpēju sadarbību, profesionālu izaugsmi un kopības sajūtu, kļūstot par iedvesmu jauniem radošiem sasniegumiem.
Lai skanīgs un priekpilns koncerts!

