2. februārī aicina uz semināru par LEADER projekta veidlapas aizpildīšanu

26.01.2023.

Biedrība „Pierīgas partnerība” izsludinātās LEADER projektu konkursa 15. kārtas sagatavošanās posmā aicina piedalīties 2. februārī plkst.14.00 tiešsaistes seminārā "Ieskats LEADER projekta veidlapas aizpildīšanā", kur soli pa solim izskatīs Lauku atbalsta dienesta elektroniskajā pieteikšanās sistēmā eps.lad.gov.lv aizpildāmo veidlapu un pavaddokumentus.

Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama. Piedalīties aicināts ikviens interesents, kuram ir vēlme īstenot uzņēmējdarbības ideju Mārupes vai Olaines novadā. 

Zoom pieejas saite 

19. janvārī norisinājās LEADER projektu Info diena tiešsaistē, kuras laikā informējām par LEADER projektu konkursa 15. kārtu un iespējām attīstīt savu uzņēmējdarbības ideju ar LEADER finansējuma atbalstu. Ieraksts pieejams "Pierīgas partnerības" Youtube kanālā.

"Pierīgas partnerība" sniedz iespēju pieteikties uz tiešsaistes vai klātienes konsultāciju, kuras mērķis ir palīdzēt saprast projekta idejas atbilstību un palīdzēt aizpildīt projekta pieteikuma veidlapas. Pieteikšanās platformā Calendly.

Ar informāciju par izsludināto LEADER projektu konkursa 15. kārtu var iepazīties ŠEIT.

 

PP

Papildu informācija: 
Maija Bebre (administratīvā vadītāja) 
Tālruņa nr.:  +371 28644888 
E-pasta adrese: info@pierigaspartneriba.lv