14. un 21. septembrī norisinājās projektu konkursa “Mārupe – mūsu mājas” ietvaros organizētie pasākumi “Dabas spēles – orientēšanās”

28.09.2022.

14. un 21. septembrī norisinājās divi projektu konkursa “Mārupe – mūsu mājas” ietvaros organizētie aktīvās atpūtas un orientēšanās apmācības pasākumi “Dabas spēles – orientēšanās”, kuru mērķis bija dot iespēju mācīties orientēties gan lieliem, gan maziem un parādīt, kā var dažādot savas fiziskās aktivitātes un, kā orientēšanās sports var kļūt par labu ceļabiedru ikviena ikdienā.

Pasākumu ietvaros notika teorētiskā apmācība, divas orientēšanās spēles (bērniem 3 - 6 gadi, bērniem un pieaugušajiem 6 - 100 gadi), kā arī bija iespēja veikt divas orientēšanās distances (īsā ~1 km un garā ~2 km) pa ciemu individuāli, grupā vai ar ģimeni.

Jaunas zināšanas un iemaņas guva vai jau esošās prasmes orientēšanās sportā pilnveidoja kopumā vairāk kā 200 dalībnieku. Dalībnieku vidū bija gan ģimenes ar bērniem, gan seniori, gan skolēni, gan iesācēji, gan orientēšanās sporta entuziasti. Īpašs prieks bija par dalībniekiem, kuri apmeklēja abus “Dabas spēles – orientēšanās” pasākumus gan Spuņciemā, gan Piņķos. Īpaši izceļams ir Mārupes novada pedagogu ieguldījums – Salas sākumskolas un Babītes vidusskolas sporta skolotāji un klašu audzinātāji rada iespēju organizēt un atvest skolēnus uz orientēšanās apmācību mācību procesa ietvaros.

Paldies visiem, kas piedalījās, uz tikšanos citos pasākumos!

Foto galerija ŠEIT.

foto

foto

foto  

foto

"Dabas spēles - orientēšanās" komanda