Sports

Mārupietim bronza taekvondo Eiropas čempionātā bērniem

10.02.2015.

No 7.līdz 8.februārim Turcijā, Belekas pilsētā, norisinājās PirmaisTaekvondo Eiropas čempionāts bērniem (1st EUROPEAN KIDS TAEKWONDO CHAMPIONSHIPS), kurā 3.vietu sīvā konkurencē savā vecuma grupā izcīnīja mārupietis Kristofers Šulcs.

Taekvondo turnīrs

Sacensībās piedalījās 239 dalībnieki no 17 Eiropas valstīm, kuri dzimuši 2004.-2005.gadā. Latviju šajā čempionātā pārstāvēja trīs bērni, to starpā Kristofers kā Rīgas Jauno tehniķu centra taekvondo pulciņa audzēknis un vienlaikus arī sporta kluba „Hansu” sportists.

Kristofers 15 dalībnieku konkurencē sīvās cīņās izcīnīja augsto 3.vietu. Pirmo cīņu pret Turcijas sportistu Satilmisu Akifu Kristofers pārliecinoši uzvarēja ar rezultātu 19:7. Otrajā cīņā, ar rezultātu 15:3,  Kristofers bija krietni pārāks par savu pretinieku no Ukrainas. Tomēr pusfinālā Kristofers diemžēl piekāpās ar rezultātu 1:13 Turcijas sportistam Ozeram Omeram Erenam, kurš finālā savukārt ļoti sīvā cīņā ar rezultātu 0:3 piekāpās sportistam no Slovēnijas.

Tā kā šāds sasniegums nav iespējams bez rūpīgas sagatavošanās, tad liels paldies ir sakāms Kristofera pastāvīgajiem treneriem - Lindai Tarvidai un Leonīdam Zaicevam, kā arī Latvijas Taekvondo Federācijas izlases treneriem Dmitrijam Ragunovičam un Sandrim Radziņam. Tāpat nenovērtējama pateicība pienākas Ivetai Helvigai, kura pavadīja bērnus uz sacensībām un uzņēmās rūpes ne vien par savu bērnu, bet arī par Kristoferu. Paldies par finansiālo atbalstu Kristofera dalībai sacensībās jāsaka arī Mārupes novada Domei.