Sports

Mārupieši veiksmīgi aizvadījuši ziemas čempionātus 2015 motokrosā un skijoringā

11.03.2015.

Kaut arī šogad ziema neloloja ar daudz sniega, Mārupes auto moto kluba “Bieriņi” motosportisti šajā sezonā ar panākumiem starētjuši vairākās ziemas sacensībās.

Latvijas Nacionālajā Čempionātā motokrosā 7 posmu garumā Kvads Open klase, kas ir pieaugušo klase, 13 gadus vecais mārupietis Mārtiņš Toms Puķītis kopvērtējumā izcinījis augsto 2.vietu starp 22 sportistiem. Šajā klasē starp vīriem gūtas uzvaras divos posmos, tādējādi apliecinot, ka sportists būs nopietns konkurents sāncenšiem arī vasaras sezonā.

Visos 7 posmos Solo Juniors klasē, kur piedalās sportisti līdz 15 gadiem, startējusi arī 13 gadīgā Anna Stecjuka, starp 10 zēniem ierindojoties kopvērtējumā 3. vietā, kas meitenei ir lielisks rezultāts.

skijorings

Mārupietis Jānis Leitāns ar slēpotaju Jāni Zepu

Latvijas Čempionātā moto skijoringā piedalījās četras ekipāžas, no kurām augsto 1.vietu Retro Tautas Klasē izcīnīja braucējs Daigars Štendenbergs ar slēpotāju Egonu Pavārnieku. Mārupietis Jānis Leitāns ar slēpotāju Jāni Zepu startēja Retro Meistar Klasē, taču, tā kā šī klase tika izveidota tikai šogad, tad kopvērtējuma tai nebija.

Bieriņu sportisti startēja arī Rīgas atklātajās meistarsacīkstes motoskijoringā, kuras Baložos uz Titurgas ezera organizēja skijoringa tēvs Aleksandrs Briedis. Mazajā Meistar Klasē 2.vietu izcīnīja mārupietis Guntars Cīrulis ar slēpotāju Pēteri Grūbi,  Māzajā Tautas Klasē arī 2.vieta mārupietim Mārtiņam Eglem ar slēpotāju Lauri Bergmani, savukārt Open klasē 1.vieta Gundaram Cīrulim ar slēpotāju Pēteri Grūbi.

Ceram, ka nākamā ziema izdosies daudz sniegotāka un aukstāka!

Aivars Ābols, Mārupes AMK “Bieriņi” vadītājs