Sports

Mārupes novada Sporta skola aicina darbā futbola treneri

05.03.2024.

Mārupes novada Sporta skola

aicina darbā

VECĀKO SPORTA TRENERI FUTBOLĀ

Darba vietas adrese: Kantora iela 97, Mārupe, Mārupes novads

Galvenie pienākumi:

  • izstrādāt profesionālās ievirzes un interešu izglītības programmas futbolā;
  • nodrošināt mācību-treniņu un nodarbību koncepta veidošanu futbola sekcijā;
  • analizēt un vērtēt izglītības procesu, tā rezultātus, izglītojamo attīstības dinamiku, izvirzīt jaunus uzdevumus, nodrošināt pozitīvu un atbilstošu saskarsmi audzēkņu prasmju un iemaņu apguvei futbolā, informēt par to skolas vadību un izglītojamo vecākus;
  • izstrādāt pasākumu un sacensību kalendāros plānus, tāmes un realizēt tās piešķirtā finansējuma ietvaros;
  • piedalīties sporta skolas perspektīvās attīstības plāna izstrādē;
  • plānot un veikt nepieciešamā sporta inventāra iegādi;
  • organizēt un vadīt profesionālās ievirzes izglītojamo sportiskās meistarības pilnveides aktivitāšu un nometņu norisi.

Prasības:

  • augstākā pedagoģiskā izglītība un kvalifikācija (konkrētā sporta veidā);
  • Valsts valodas prasme atbilstoša Ministru kabineta noteikumiem;
  • prasme strādāt ar mūsdienu informācijas tehnoloģijām;
  • komunikācijas, sadarbības un organizatoriskās prasmes.

Piedāvājam:

  • nedēļas darba laiku – 40 stundas;
  • darba līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku;
  • iespēju profesionāli pilnveidoties un augt mērķtiecīgā, draudzīgā kolektīvā;
  • iespēju strādāt radoši un pilnveidot savas idejas;
  • atalgojumu 1610 eiro pirms nodokļu nomaksas;
  • sociālas garantijas un veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika.

Pieteikumu, CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas līdz 2024. gada 19. martam sūtīt uz e-pasta adresi sportaskola@marupe.lv ar norādi  “Vecākā sporta trenera vakance”.

Tālruņa numurs papildu informācijai 67687150

Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai personāla atlases norisi. Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Mārupes novada pašvaldība.

Adrese: Daugavas iela 29, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167, e-pasta adrese marupe@marupe.lv, informatīvā tālruņa numurs 67934695.